Arne Slot pokazał, że Liverpool nie jest zależny od Kloppa, jeśli chodzi o osiąganie sukcesów w Premier League, ale to nie znaczy, że nie tęsknimy za charyzmatycznym Niemcem przy linii bocznej lub na konferencjach prasowych. Według włoskiej gazety, mistrz Klopp już niedługo powróci, tym razem do „Wiecznego Miasta”.
Jürgen Klopp ledwo rozgrzał się w koszulce jako globalny szef piłki nożnej Red Bulla, ale różne źródła uważają, że wysłano sygnały, że Niemiec jest niezadowolony i chce wrócić na boisko z kontrolą jednej drużyny.
Według La Stampy, Roma ma już podpisaną umowę z Jürgenem Kloppem, aby przejąć posadę trenera od Claudio Ranieriego. Mówi się, że legendarny trener Liverpoolu zaakceptował ofertę w niedzielę.
Według włoskich mediów, zarząd Romy i Klopp byli ze sobą w kontakcie krótko po niedzielnym meczu, gdzie elementy układanki układały się na swoim miejscu. Twierdzi się również, że Klopp miał ustną umowę z innym klubem, ale zmienił zdanie, aby zostać trenerem Romy.
wow. Było tu wiele do przetworzenia. Podążamy za nimi z niecierpliwością. Pep Guardiola sucho skomentował, że Klopp nie przejdzie na emeryturę jako trener, ponieważ „to było życie dla nich obu”. Będzie to jednak ogromna niespodzianka, jeśli Klopp wróci do gry już w przyszłym sezonie – w Romie.