Courtney Cox z „Przyjaciół” doczekała się gwiazdy w Hollywood Walk of Fame

0
82
HOLLYWOOD, CALIFORNIA - FEBRUARY 27: (L-R) Laura Dern, Courtney Cox, Jennifer Aniston and Lisa Kudrow attend the Hollywood Walk of Fame Star Ceremony for Courteney Cox on February 27, 2023 in Hollywood, California. (Photo by Leon Bennett/Getty Images)

Courtney Cox, najbardziej znana z roli Moniki Geller w serialu „Przyjaciele”, otrzymała w poniedziałek swoją gwiazdę w Hollywood Walk of Fame. Aktorka dostała gwiazdę za wkład w rozwój TV, jaki wniosła poprzez postać Geller.

Courtney Cox, najbardziej znana z roli Moniki Geller w serialu „Przyjaciele”, otrzymała w poniedziałek swoją gwiazdę w Hollywood Walk of Fame .

Inne gwiazdy „Przyjaciół”, Jennifer Aniston i Lisa Kudrow, były obecne u boku aktorki w momencie odsłaniania gwiazdy. Nieobecni byli jednak Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer, którzy również byli innymi głównymi członkami obsady najpopularniejszego sitcomu telewizyjnego w historii.

Przyjaciółki Courtney Cox, Aniston i Kudrow, wygłosiły krótkie przemówienia w trakcie ceremonii. Aniston przyznała, że jest zachwycona, że może razem z przyjaciółką tworzyć tak wspaniały moment i przemawiać jako jej współpracownica, przyjaciółka, a wręcz rodzina. Kudrow również wygłosiła kilka wzruszających słów: „Przyjaźń z Courteney to bycie rodziną z Courteney. Ona jest za to wszystko odpowiedzialna. Od samego początku, kiedy ją poznaliśmy, była od razu otwarta, ciepła, kochająca, zainteresowana wszystkim.”

Brak postów do wyświetlenia