Dwa tygrysy schwytane po ucieczce z parku safari podczas tornada w Georgii!

0
76

Park poinformował, że w niedzielę rano, dwa tygrysy zostały schwytane po ucieczce z parku safari w Georgii podczas tornada.

W poście na Facebooku park Wild Animal Safari w Pine Mountain poinformował, że doznał „rozległych szkód spowodowanych przez tornado”. Żaden personel ani zwierzęta nie zostały ranne, jednak kilka wybiegów dla zwierząt” zostało naruszonych i „dwa tygrysy na krótko uciekły”.

Od tego czasu oba duże koty zostały „znalezione, uspokojone i przeniesione do bezpiecznej zagrody”.

Park Wild Animal Safari jest domem dla ponad 75 gatunków zwierząt żyjących na 250 akrach ziemi.

W niedzielnym porannym poście na Facebooku biuro szeryfa hrabstwa Troup poinformowało, że otrzymało zgłoszenie o „nierozpoznanym” tygrysie w parku w Pine Mountain w stanie Georgia.

Park ogłosił na Facebooku, że będzie zamknięty. „Ponieśliśmy szkody w parku i dzisiaj nie będzie on otwarty” – napisano w poście. „Pilnie pracujemy, aby zapewnić bezpieczeństwo naszemu zespołowi i zwierzętom i będziemy aktualizować o więcej wiadomości, gdy tylko będą dostępne”.

Władze hrabstwa Troup otrzymały zgłoszenia o powalonych drzewach i liniach energetycznych po tym, jak tornado nawiedziło ten obszar, poinformowało biuro szeryfa.

„Otrzymujemy WIELE raportów o powalonych drzewach, uszkodzeniach domów i zerwanych liniach energetycznych” – napisała agencja.

Hrabstwo znajduje się około 100 kilometrów na południowy zachód od Atlanty.

Brak postów do wyświetlenia