Filmy, które poprawią nastrój w deszczową pogodę

Date:

Co zrobić, kiedy za oknem leje tak, że odechciewa się wszystkiego? Bycie uziemionym w domu przez pogodę to świetna okazja na seans filmowy. Oto filmy, które poprawiają nastrój w deszczową pogodę.

„O północy w Paryżu”

Wiem, że polecanie filmu, w którym zaczyna padać po 1,5 minuty od startu seansu, może niektórych zdziwić. Jednak wdzięk skąpanego w deszczu Paryżu i mnóstwo kolorów, które zdobią romantyczne uliczki Paryża, sprawia, że deszcz ten jest niemalże uwodzicielski. Dlatego dajcie mu szansę, ponieważ śmiech, jakiego doświadczycie, gdy Amerykanin niespodziewanie przeniesie się w czasie do lat z czasów Hemingwaya, rozbawi was do łez.

Trylogia „Powrót do przyszłości”

„Powrót do przyszłości” to nie tylko klasyczna trylogia science fiction, to także jeden z najzabawniejszych filmów lat 80. Od Marty’ego McFly’ego, przez Doca Browna, po Biffa Tannena, filmy „Powrót do przyszłości” oferują jedne z najbardziej zabawnych i pełnych miłości przeżyć przygodowych w całym kinie, podróżując z małego miasteczka w Kalifornii, do przyszłości, na dziki zachód. Lata 80. mają mnóstwo hitów, z które są idealne na deszczowy dzień, ale „Powrót do przyszłości” ma szczególne poczucie rodzinnego komfortu.

„Forest Gump”

W deszczowe dni mamy tendencję do gorszego samopoczucia i oglądania wszystkiego w szarych barwach. Jeśli tak masz, to ten film jest dla ciebie! Tego filmu nie trzeba przedstawiać, ponieważ większość z nas go widziała. Jednak jest to również jeden z najpopularniejszych filmów na deszczowe dni. To kolejka górska emocji i daje nam tę samą radość za każdym razem, gdy oglądamy go ponownie. Ten film ma wszystko, dramat i humor. Co więcej, ten film zainspirował wielu z nas, by się nie poddawać i biec dalej.

„Pamiętnik”

Deszczowe dni mogą również wymagać łzawych chwil obok romantycznych i rozgrzewających serce filmów, które wprowadzają Cię w historię i zbliżają do bohaterów, tak blisko, że pozostajesz z nimi długo po wygaśnięciu ekranu. „Pamiętnik” zrobi właśnie to i jeszcze więcej, ponieważ jego piękna historia miłosna zawiera jakiś specjalny składnik, który wyróżnia go spośród innych z tego samego gatunku. Chociaż typowym jest założenie bogatej dziewczyny i biednego młodzieńca, którzy zakochują się w sobie i których związek cierpi z powodu różnic społecznych blokujących im drogę, postacie w tym filmie są pełne życia, prawdziwych myśli i emocji, które wraz z oszałamiającymi zdjęciami i ścieżką dźwiękową sprawiają, że wierzymy w ich historię i kibicujemy im od początku do końca.

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

Adidas łączy siły z muzłumańską grupą spacerowiczów

W tym tygodniu Adidas połączy siły z grupą pieszych...

T-Mobile kupi Mint Mobile Ryana Reynoldsa za 1,35 miliarda dolarów

Ryan Reynolds otrzyma niezłą wypłatę!T-Mobile ogłosiło w zeszłą środę,...

Paul Merson wyjaśnia, dlaczego powrót Gabriela Jesusa „spowoduje problemy” Arsenalu

Paul Merson twierdzi, że długo oczekiwany powrót Gabriela Jesusa...

Obraz Kandinsky’ego odzyskany przez spadkobierców ofiar Holokaustu ustanowił rekord aukcji

Obraz rosyjskiego modernisty Wassily'ego Kandinsky'ego, który kiedyś należał do...