Filmy, które poprawią nastrój w deszczową pogodę

0
85

Co zrobić, kiedy za oknem leje tak, że odechciewa się wszystkiego? Bycie uziemionym w domu przez pogodę to świetna okazja na seans filmowy. Oto filmy, które poprawiają nastrój w deszczową pogodę.

„O północy w Paryżu”

Wiem, że polecanie filmu, w którym zaczyna padać po 1,5 minuty od startu seansu, może niektórych zdziwić. Jednak wdzięk skąpanego w deszczu Paryżu i mnóstwo kolorów, które zdobią romantyczne uliczki Paryża, sprawia, że deszcz ten jest niemalże uwodzicielski. Dlatego dajcie mu szansę, ponieważ śmiech, jakiego doświadczycie, gdy Amerykanin niespodziewanie przeniesie się w czasie do lat z czasów Hemingwaya, rozbawi was do łez.

Trylogia „Powrót do przyszłości”

„Powrót do przyszłości” to nie tylko klasyczna trylogia science fiction, to także jeden z najzabawniejszych filmów lat 80. Od Marty’ego McFly’ego, przez Doca Browna, po Biffa Tannena, filmy „Powrót do przyszłości” oferują jedne z najbardziej zabawnych i pełnych miłości przeżyć przygodowych w całym kinie, podróżując z małego miasteczka w Kalifornii, do przyszłości, na dziki zachód. Lata 80. mają mnóstwo hitów, z które są idealne na deszczowy dzień, ale „Powrót do przyszłości” ma szczególne poczucie rodzinnego komfortu.

„Forest Gump”

W deszczowe dni mamy tendencję do gorszego samopoczucia i oglądania wszystkiego w szarych barwach. Jeśli tak masz, to ten film jest dla ciebie! Tego filmu nie trzeba przedstawiać, ponieważ większość z nas go widziała. Jednak jest to również jeden z najpopularniejszych filmów na deszczowe dni. To kolejka górska emocji i daje nam tę samą radość za każdym razem, gdy oglądamy go ponownie. Ten film ma wszystko, dramat i humor. Co więcej, ten film zainspirował wielu z nas, by się nie poddawać i biec dalej.

„Pamiętnik”

Deszczowe dni mogą również wymagać łzawych chwil obok romantycznych i rozgrzewających serce filmów, które wprowadzają Cię w historię i zbliżają do bohaterów, tak blisko, że pozostajesz z nimi długo po wygaśnięciu ekranu. „Pamiętnik” zrobi właśnie to i jeszcze więcej, ponieważ jego piękna historia miłosna zawiera jakiś specjalny składnik, który wyróżnia go spośród innych z tego samego gatunku. Chociaż typowym jest założenie bogatej dziewczyny i biednego młodzieńca, którzy zakochują się w sobie i których związek cierpi z powodu różnic społecznych blokujących im drogę, postacie w tym filmie są pełne życia, prawdziwych myśli i emocji, które wraz z oszałamiającymi zdjęciami i ścieżką dźwiękową sprawiają, że wierzymy w ich historię i kibicujemy im od początku do końca.

Brak postów do wyświetlenia