Kobieta tworzy mobilną siłownię dla psów!

0
102

Pewna pomysłowa kobieta postanowiła, że stworzy…mobilną siłownię dla psów! Miejsce, w którym czworonogi nie tylko mogą biegać na bieżni, ale również cieszyć się klimatyzowanym pomieszczeniem!

Mobilna psia siłownia jest uwielbiana przez czworonożnych klientów. 37-letnia Mirjam Kunnberg otworzyła tę wyjątkową siłownię obok swojego domu, w furgonetce, którą wyposażyła w wyżej wspomnianą bieżnię i klimatyzację.

Kobieta nazwała siłownię „Woofer Wagonem” – tworząc siłownię dla psów chciała mieć pewność, że absolutnie wszystkie psy mogą pobiegać, nawet jeśli – z różnorakich powodów – nie mogą wyjść na zewnątrz.

Mirjam stwierdziła, że: „Robię to głównie dlatego, że współczesne psy nie mają już wielu okazji do prawidłowego biegania z powodu postępującej urbanizacji lub ze względu na ich problemy behawioralne. Wielu moich klientów chce po prostu zrobić coś ekstra i zabawnego ze swoimi psami, a także świetnie wzmocnić mięśnie czworonogów”.

Kobieta wspomina również o tym, że mobilna siłownia pomaga psom w budowaniu pewności siebie – jak doskonale wiadomo, wiele czworonogów boi się biegać wśród innych piesków lub nie mają wystarczająco sił i stresuje je otoczenie pełne energicznych piesków. Wybór mobilnej siłowni minimalizuje to ryzyko, jednocześnie zapewniając aktywność fizyczną i ćwiczenia, które dzięki sprytnej bieżni pomagają poprawić zdrowie.

Słyszeliście o takiej siłowni w Polsce?

Brak postów do wyświetlenia