Koniec ukrywania. Kylie Jenner i Timothee Chalamet przyłapani na czułościach na koncercie Beyoncé

0
205
Kylie Jenner, Timothee Chalamet (parade)

Po wielu miesiącach spekulacji plotki się potwierdziły. Kylie Jenner i Timothee Chalamet są parą. Zakochani zostali przyłapani na czułościach podczas koncertu Beyoncé. Są zdjęcia i nagrania.

Pierwsze plotki o romansie Kylie Jenner i Timothee’ego Chalameta pojawiły się już wiosną. Para nigdy jednak nie potwierdziła plotek i nie pokazywała się nigdzie razem. Spekulacje podsycał jednak co jakiś czas kolejny komunikat o tym, że błyszczący Range Rover celebrytki znów był widziany zaparkowany pod domem aktora. Niedawno na Instagramie Timothee pojawiła się też seria zdjęć zrobionych w ogrodzie z tłem łudząco przypominającym to, ze zdjęć jednej z sióstr Jenner. To już koniec domysłów, bo para po raz pierwszy pokazała się razem.

Jenner i Chalamet bawili się razem na koncercie Beyoncé, gdzie fani sfotografowali i nagrali ich z ukrycia. Para wchodziła na arenę osobno. Chalamet był wcześniej związany z Lily-Rose Depp, córką Johnny’ego Deppa. Jenner ma dwójkę dzieci ze związku z raperem Travisem Scottem.

foto: TMZ

CZYTAJ: Było blisko, ale nie będzie półfinału US Open dla Polski. Linette i Zieliński odpadają z debla w ćwierćfinale

CZYTAJ: Adam Driver uderza w Netflix i Amazon Prime

Brak postów do wyświetlenia