„Lewandowski nieznany”. Dokument o polskim piłkarzu na Amazon Prime

0
131

Robert Lewandowski to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Nic więc dziwnego, że na fali popularności sportowych serii dokumentalnych, Amazon Prime zaproponował Lewandowskiemu nakręcenie o nim dokumentu. „Lewandowski nieznany” zadebiutuje na platformie jeszcze w marcu. Oto wszystko, co musicie o nim wiedzieć.

„Lewandowski nieznany” to film dokumentalny produkcji Amazon Prime. To produkcja, na którą warto czekać, ponieważ Lewandowski po raz pierwszy tak bardzo otworzy drzwi do swojego świata. Do tej pory piłkarz chronił swojej prywatności. Teraz opowie swoją historię, zarówno zawodową, jak i prywatną.

Z tego co na ten moment wiadomo o produkcji, Lewandowski opowie o swojej determinacji w futbolu, relacji z Jurgenem Kloppem, kłopotliwej sytuacji z polską kadrą, słynnych naleśnikach, które przygotowywała mu żona, przemianie, jaką przeszedł po narodzinach córki, stracie dziecka, czy o bliskiej relacji z ojcem, w tym o jego śmierci i problemach. W dokumencie będą obecne osoby bliskie otoczeniu Lewandowskiego i te, które miały znaczący wpływ na rozwój jego kariery piłkarskiej. Tak, w filmie pojawi się nawet Jurgen Klopp.

„Lewandowski nieznany” zadebiutuje na Amazon Prime 31 marca. Zobaczcie zwiastun poniżej.

CZYTAJ: Frances Tiafoe chce rewolucji w tenisie. O co chodzi?

CZYTAJ: Euro 2024. Polska wygrała drugi mecz eliminacji. Kiedy kolejne spotkanie?

Brak postów do wyświetlenia