Lizzo zachwycona warszawską restauracją!

0
101
Lizzo (źródło: Glamour)

Lizzo to obecnie jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Artystka jest teraz w Polsce, ponieważ grała koncert na Open’erze. Swoją wizytę w Polsce zaczęła od wizyty w Warszawie, gdzie zachwyciła się jedno z warszawskich restauracji.

Lizzo przyjechała do Warszawy w tym samym czasie co Zendaya i Tom Holland. Cała trójka bawiła się później na pierwszym z dwóch warszawskich koncertów Beyonce. Później Lizzo odwiedziła jedną z warszawskich restauracji. Artystka zachwyciła się ich daniami.

Lizzo wyraziła swój podziw dla polskiej kuchni wegańskiej, kiedy odwiedziła restauracje Pink Vegan w Warszawie. Artystka zamówiła sałatkę, bułeczki bao, sushi, zupę miso, kimchi oraz fasolę edamame. Wszystko jej tak smakowało, że podzieliła się swoimi wrażeniami na TikToku.

-Mówią, że w Warszawie jest dużo dobrego wegańskiego jedzenia. Do wszystkiego dodają granat. Proszę, nie róbcie tak. To prawdopodobnie najlepsza zupa miso, jaką kiedykolwiek jadłam. Jest bardzo słona i smakuje bardzo dobrze.- skomentowała gwiazda.

Jedliście w Pink Vegan?

CZYTAJ: Mats Wilander przekonany, że Andy Murray może wygrać w tym roku Wimbledon

CZYTAJ: Ile par okularów zużyto przy kręceniu serii o Harrym Potterze?

Brak postów do wyświetlenia