Najpiękniejsze filmy o miłości, które musisz zobaczyć

0
118

Nie ma drugiego tak silnego uczucia, które wzbudzałoby w nas tak skrajne emocje, jak miłość. Jest jak narkotyk, którego wciąż chcemy więcej. Nic więc dziwnego, że to właśnie miłość jest najpopularniejszym tematem w kinie. Oto najpiękniejsze filmy o miłości, które musisz zobaczyć.

Miłość to piękno samo w sobie. Jedna z nielicznych rzeczy, dla której bez trudu przenosimy góry. Uczucie, które raz wyryte w pamięci, zostaje na zawsze. Choć czasem przez nią płaczemy, to szczęście, które przynosi, jest warte wszystkiego. Oto najpiękniejsze filmy o miłości, dzięki, którym w nią uwierzysz.

Dla ciebie wszystko

„Dla ciebie wszystko” zadaje pytanie, czy to możliwe, aby twoja pierwsza miłość, była tą jedyną i właściwą. Szuka też odpowiedzi na to, czy można uciec od korzeni, czy mamy prawo decydować o czyimś losie i czy możemy prosić o to, by ktoś na nas zaczekał. Amanda i Dowson są z różnych światów, ale z tej samej gliny. Kiedy są razem, świat staje się lepszy. Pewne zdarzenie sprawia, że Dowson każe dziewczynie odejść dla jej własnego dobra. Czy odnajdą siebie, kiedy los da im drugą szansę?

I że cię nie opuszczę

Co byś zrobił, gdyby twoje szczęśliwe małżeństwo nagle legło w gruzach po tym, jak twoja druga połówka traci pamięć w wyniku wypadku? Co byś zrobił, gdyby miłość twojego życia nagle cię zapomniała? Co byś zrobił, gdybyś nie miał gwarancji, że pamięć powróci, a ukochana osoba nie darzyła cię uczuciem, a wręcz by cię nie lubiła? Przed odpowiedzią na te pytania staje mężczyzna w „I że cię nie opuszczę”, którego żona traci pamięć w wyniku wypadku samochodowego i pamięta wszystko do czasu, aż go poznała. Film oparty na faktach.

Pamiętnik

„Pmiętnik” to jeden z klasyków wśród filmów o miłości. To prosta historia o tym, że pewnych rzeczy nigdy się nie zapomina. Historia Ally i Noah to opowieść o tym, czego chcemy, a na co się zgadzamy i odpowiedź na pytanie, co w życiu jest ważne i dlaczego należy podążać za pragnieniem i sercem.

Najdłuższa podróż

„Najdłuższa podróż” odpowie wam na pytanie, czy prawdziwa miłość nas zmienia i sprawia, że możemy coś dla niej poświęcić.

Szkoła uczuć

„Szkoła uczuć” to historia o tym, że prawdziwa miłość jest na dobre i na złe i jest naszym większym nauczycielem. Nie ma w niej miejsca na rozłąkę i strach, tylko na odwagę i prawdę, a każdy dzień daje nam powód, żeby kochać jeszcze bardziej.

Randki od święta

„Randki od święta” rozprawiają się z koszmarem, jaki musi przechodzić każda samotna osoba w święta poprzez pytania o to, dlaczego jest sama i kiedy kogoś w końcu znajdzie. Przede wszystkim to jednak historia o tym, że miłość przychodzi czasami w najbardziej nieoczekiwanym momencie i to od nas zależy, czy ją przyjmiemy, czy odrzucimy ze strachu przed ponownym zranieniem. „Randki od święta” w delikatny i zabawny sposób uświadamiają, że sami jesteśmy kowalem własnego losu i to nasz wybór, czy chcemy wiecznie grzebać w przeszłości, zamiast otworzyć się na to, co „tu i teraz” ma nam do zaoferowania.

Maybe I Do

Zastanawiałeś się kiedyś, jak na twój obraz miłości i związków wpływa dom, w jakim się wychowałeś i jakim małżeństwem byli twoi rodzice? Jeśli tak, to „Maybe I Do” jest idealną propozycją dla ciebie, bo odpowiada na te pytania. Poza tym to komedia w iście gwiazdorskiej obsadzie.

Brak postów do wyświetlenia