Niesamowite nagranie mężczyzny ratującego leniwca poprawi ci humor!

0
162
Leniwiec (foto: polki.pl)

Pewien leniwiec szedł sobie drogą. Jego życie było zagrożone. Zatrzymał się wtedy kierowca. Zabrał z jezdni leniwca. Reakcja leniwca na pomoc mężczyzny rozczuli cię do łez. Zobacz nagranie.

Leniwce to zwierzęta niezwykle powolne. Podczas gdy człowiek porusza się ok. 80m/min, leniwiec w tym samym czasie pokona dystans zaledwie kilku metrów. Co więcej, leniwce przez większość życia funkcjonują na drzewach i to głową w dół. Nic więc dziwnego, że gdy kierowca dostrzegł na drodze szybkiego ruchu leniwca, postanowił mu pomóc.

Mężczyzna zatrzymał swoje auto i pozostałe pojazdy na jezdni, a następnie poszedł na ratunek leniwcowi. Zwierze nie okazywało agresji, pozwoliło sobie pomóc. Mężczyzna podszedł do leniwca, wziął go na ręce i przetransportował go na jedno z drzew znajdujących się przy jezdni. Puścił zwierze dopiero wtedy, gdy mocno chwyciło za pień drzewa i gałąź. Następnie mężczyzna wycofał się i oddalił do auta. Kiedy odchodził, leniwiec odwrócił się do niego i mu pomachał! Tak, leniwiec pomachał swojemu ratownikowi. Nie wierzycie? Zobaczcie to nagranie!

CZYTAJ: James Bond był w Polsce! Polskie korzenie agenta 007

CZYTAJ: Powstał serial dokumentalny o Bartoszu Zmarzliku. Obecnie najlepszym żużlowcu świata!

Brak postów do wyświetlenia