Powstaje 3. część wielkiego hitu „Moje wielkie greckie wesele”

0
144

Powstaje 3. część hitowej komedii „Moje wielkie greckie wesele” o Grekach mieszkających w USA, dla których dobre jest tylko to, co greckie, a ich córka postanawia wyjść za mąż za Amerykanina. Oto wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącej produkcji.

Rodzina Portokalos powróci ponownie na ekran, gdy „Moje wielkie greckie wesele 3” trafi do kin 8 września, potwierdzono w Focus Features. Film będzie trzecią odsłoną serii po kontynuacji z 2016 roku i ulubionym przez fanów klasyku z 2002 roku.

Nie wiem, czy w pierwotnym zamyśle była mowa o aż trzech częściach, czy miała to być jednorazowa komedia, ale kiedy w 2016 roku powstało „Moje wielkie greckie wesele 2”, zapewne na bazie obecnej wtedy i dzisiaj mody powracania do filmów sprzed lat, to było tak śmieszne, że fani wręcz żądali kontynuacji. Doczekali się! Rodzina Portokalos wraca po 7-letniej przerwie. Co ciekawe, tym razem zobaczymy Portokalosów w ich naturalnym środowisku — w Grecji!

Reżyserią zajmie się Nia Vardalos, która napisała scenariusz i zagrała główną rolę w dwóch pierwszych częściach.

– To ekscytujące, że Nia Vardalos, nominowana do Oscara scenarzystka, nie tylko staje przed kamerą jako nasza gwiazda, ale także za kamerą jako nasza reżyserka, prowadząc naszą ukochaną obsadę trzeciego filmu kręconego w Grecji. „Moje wielkie greckie wesele” przynosi widzom radość od dwudziestu jeden lat. Jestem bardzo szczęśliwa, że więcej radości jest w drodze. – napisała Rita Wilson, jedna z producentek filmu.

W 3. części „Mojego wielkiego greckiego wesela” mają pojawić się wszyscy aktorzy z poprzednich części.

Brak postów do wyświetlenia