Rozdano American Music Awards. Taylor Swift ustanowiła nowy rekord

Date:

Taylor Swift znów przeszła do historii. Amerykańska wokalistka wygrała we wszystkich sześciu kategoriach, w których była nominowana, co czyni ją pierwszą artystką, która zdobyła aż 40 statuetek American Music Awards w karierze. Artystka pobiła tym samym rekord, który notabene należał do niej. Co więcej, nie jest to jedyne osiągnięcie wokalistki tego wieczoru.

Taylor Swift ponownie nagrodzona za album sprzed 9 lat

Jeśli zastanawialiście się, czy możliwe jest, aby artysta został po latach ponownie nagrodzony tą samą nagrodą za ten sam album, to mamy odpowiedź. Tak, jest to możliwe! Dokonała tego Taylor Swift na tegorocznej gali rozdania American Music Awards.

Taylor Swift została ponownie nagrodzona w kategorii Ulubiony Album Country za album „Red”, za który dostała pierwotnie tę nagrodę 9 lat temu. Jak to możliwe? Stało się tak dlatego, że Swift ponownie nagrała i wydała album pod nazwą „Red (Taylor’s Version)” po tym, jak doszło do sporu między wokalistką a jej dawną wytwórnią o prawo własności do sześciu pierwszych płyt Amerykanki.

American Music Awards 2022. Taylor Swift wygrała w sześciu kategoriach

Podczas tegorocznej galii Taylor Swift była nominowana w sześciu kategoriach. Swift wygrała we wszystkich sześciu kategoriach, w tym w kategorii Artysta Roku, co czyni ją pierwszą artystką, która zdobyła aż 40 statuetek American Music Awards w karierze. Artystka pobiła tym samym rekord, który notabene należał do niej.

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

Najlepsze filmy o Świętym Mikołaju, które możecie obejrzeć w Mikołajki

Dziś odwiedza wszystkich Święty Mikołaj. Wielu na to spotkanie czekało z utęsknieniem cały rok. Z tej okazji przygotowaliśmy zestawienie najlepszych filmów o Świętym Mikołaju

Rafael Nadal i Cristiano Ronaldo otwierają wspólnie restaurację

Restauracje legend sportu rozszerzą teraz swój zasięg na bliskowschodnie miasto Dubaj w 2023 roku we współpracy z Leisure Quest.

Święty Mikołaj za granicą. Tradycje zagraniczne z okazji Mikołajek

Sprawdziliśmy, jak obchodzone są Mikołajki za granicą.

Bajkowy ślub królowej Elżbiety i księcia Filipa od wewnątrz: od napięć wojennych, po 9-stopniowy tort!

Poznali się jako nastolatkowie i cieszyli się 73-letnim stażem...