Rozdano American Music Awards. Taylor Swift ustanowiła nowy rekord

0
94

Taylor Swift znów przeszła do historii. Amerykańska wokalistka wygrała we wszystkich sześciu kategoriach, w których była nominowana, co czyni ją pierwszą artystką, która zdobyła aż 40 statuetek American Music Awards w karierze. Artystka pobiła tym samym rekord, który notabene należał do niej. Co więcej, nie jest to jedyne osiągnięcie wokalistki tego wieczoru.

Taylor Swift ponownie nagrodzona za album sprzed 9 lat

Jeśli zastanawialiście się, czy możliwe jest, aby artysta został po latach ponownie nagrodzony tą samą nagrodą za ten sam album, to mamy odpowiedź. Tak, jest to możliwe! Dokonała tego Taylor Swift na tegorocznej gali rozdania American Music Awards.

Taylor Swift została ponownie nagrodzona w kategorii Ulubiony Album Country za album „Red”, za który dostała pierwotnie tę nagrodę 9 lat temu. Jak to możliwe? Stało się tak dlatego, że Swift ponownie nagrała i wydała album pod nazwą „Red (Taylor’s Version)” po tym, jak doszło do sporu między wokalistką a jej dawną wytwórnią o prawo własności do sześciu pierwszych płyt Amerykanki.

American Music Awards 2022. Taylor Swift wygrała w sześciu kategoriach

Podczas tegorocznej galii Taylor Swift była nominowana w sześciu kategoriach. Swift wygrała we wszystkich sześciu kategoriach, w tym w kategorii Artysta Roku, co czyni ją pierwszą artystką, która zdobyła aż 40 statuetek American Music Awards w karierze. Artystka pobiła tym samym rekord, który notabene należał do niej.

Brak postów do wyświetlenia