Szok. Tom Holland i Zendaya z Hollywood na koncercie Beyoncé w Warszawie!

0
164
Zendaya i Tom Holland na koncercie Beyonce w Polsce

Beyoncé zagrała w Polsce. 27 czerwca legendarna gwiazda wystąpiła na Stadionie Narodowym w Warszawie. Okazuje się, że wśród uczestników koncertu były gwiazdy Hollywood! Z płyty warszawskiego stadionu Beyoncé słuchali Tom Holland i Zendaya. Zobaczcie nagranie.

Chyba nikt nie spodziewał się, że pierwszy z dwóch tegorocznych koncertów Beyoncé w Polsce odbije się jeszcze większym echem, niż do tej pory. Już sam przyjazd Beyoncé do Warszawy emocjonował do granic możliwość. Emocje poszły jednak jeszcze wyżej i sięgnęły zenitu, gdy obecni na stadionie fani spostrzegli, że w tłumie obecny jest nie tylko mąż piosenkarki Jay-Z, ale też Lizzo, Tom Holland i Zendaya.

To nie jest ściema! Wiele fanów obecnych na pierwszym z koncertów Beyoncé w Warszawie zauważyło w tłumie wspomniane sławy Hollywood i udokumentowało ten moment. Nawet sama Jessica Mercedes ich przyłapała. Zobaczcie.

Jay-Z to amerykański raper, który od wielu lat pozostaje w związku małżeńskim z Beyoncé. Tom Holland i Zendaya to śmietanka Hollywood. Aktorzy, prywatnie para. Tom Holland to brytyjski aktor znany m.in. z roli Spider-Mana. Zendaya zyskała światową sławę dzięki serialowi „Euphoria” i filmowi „Diuna”.

Zobaczcie poniżej nagranie, na którym widać, jak Tom Holland i Zendaya bawili się na warszawskim koncercie Beyoncé.

CZYTAJ: Netflix krytykowany za kapitalizację tragedii łodzi podwodnej Titan. O co chodzi?

CZYTAJ: Składają ofertę za Harry’ego Kane’a, ale fani uważają, że cena jest „lekceważąca”

Brak postów do wyświetlenia