Te gwiazdy będą wręczać nagrody podczas 95. gali Oscarów

0
145
Statuetka Oscara (fot. Twitter)

Akademia chce, aby 95. gala rozdania Oscarów była jak najbardziej atrakcyjna, aby świat zapomniał w końcu o kontrowersyjnym incydencie między Willem Smithem a Chrisem Rockiem podczas zeszłorocznej ceremonii. Akademia zadbała więc żeby wśród osób wręczających w tym roku Oscary były wielkie gwiazdy.

Im bliżej 95. gali rozdania Oscarów, tym głośniej o zeszłorocznym incydencie z imprezy, kiedy Will Smith wszedł na scenę i podczas transmisji na żywo spoliczkował Chrisa Rocka za żart o jego żonie. Akademia robi wszystko, żeby ludzie czym prędzej zapomnieli na dobre o tym zdarzeniu, co chwilę ogłaszając kolejne gwiazdy, które pojawią się na tegorocznej edycji wydarzenia.

95. ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się 12 marca w Dolby Theatre w Los Angeles, a Jimmy Kimmel poprowadzi ceremonię po raz trzeci.

Glenn Close, Dwayne Johnson, Samuel L. Jackson i Ariana DeBose zostali wymienieni wśród prezenterów 95. ceremonii rozdania Oscarów. Na liście tej są także Emily Blunt, Jennifer Connelly, Troy Kotsur, Riz Ahmed, Michael B. Jordan, Jonathan Majors, Melissa McCarthy, Janelle Monae, Deepika Padukone, Questlove, Zoe Saldana i Donnie Yen. Pozostali prezenterzy zostaną ogłoszeni w dniach poprzedzających najsłynniejszą galę filmową.

Podczas gali wystąpi nawet niekoncertująca Rihanna. Artystka weźmie udział w gali, śpiewając przebój „Lift Me Up” z filmu „Czarna Pantera: Wankanda Forever”.

Brak postów do wyświetlenia