Trwają rozmowy nad kontynuacją „Bodygaurd”. Nie uwierzysz, kto miałby zagrać rolę Whitney Huston!

0
84

„Bodygaurd” to słynna historia miłosna, w której Kevin Costner grał ochroniarza piosenkarki portretowanej przez Whitney Huston. Amerykańskie media donoszą, że trwają ponoć rozmowy nad ewentualną kontynuacją filmu. Kto miałby wystąpić w roli głównej? Nie uwierzycie!

„Bodyguard” był jednym z najpopularniejszych filmów lat 90., w którym Kevin Costner wystąpił u boku Whitney Houston ku uciesze widzów na całym świecie. Teraz rozważana jest kontynuacja i Meghan Markle jest typowana do roli głównej.

Amerykańskie media donoszą, że Kevin Costner chce, żeby to Meghan Markle grała główną rolę ze względu na to, jak bardzo łączy i dzieli obecnie światową publikę. Costner jest ponoć przekonany, że zapewniłaby przez to filmowi sukces finansowy. Co ciekawe, byłby to drugi raz kiedy członek rodziny królewskiej był brany pod uwagę do grania w kontynuacji legendarnego „Bodygaurd”. W 2012 roku Kevin Costner zdradził, że po sukcesie filmu brał pod uwagę zrobienie drugiej części z księżną Dianą.

„Pamiętam tylko, że była niesamowicie słodka przez telefon i zadała pytanie: „Czy będziemy mieli scenę na przykład pocałunku? Powiedziała to w bardzo pełen szacunku sposób. Powiedziałem: „Tak, będzie trochę [całowania], ale możemy to też zrobić w porządku”. Diana jednak udzieliła nieśmiałej odpowiedzi: „Słuchaj, być może w pewnym momencie moje życie stanie się moim własnym. Śmiało, zrób scenariusz, a kiedy będzie gotowy, będę w naprawdę dobrym miejscu”. – powiedział Costner w wywiadzie dla People Magazine.

Chcielibyście zobaczyć kontynuację „The Bodygaurd” z Meghan Markle w roli głównej?

CZYTAJ: Carlos Alcaraz najmłodszym tenisistą, który awansuje do ćwierćfinału Wimbledonu w ciągu ostatnich 9 lat!

CZYTAJ: Taylor Swift zmienia tekst kontrowersyjnej piosenki i wzbudza jeszcze większe kontrowersje!

Brak postów do wyświetlenia