W kim kochały się gwiazdy? Aktorzy i muzycy zdradzają swoich idoli

0
109
Reese Whiterspoon i Ashton Kutcher (Yahoo)

W kim kochał się w młodości Ashton Kutcher? Czyje plakaty wisiały w pokojach Reese Whiterspoon i Seleny Gomez? Gwiazdy Hollywood zdradzają swoich nastoletnich idoli.

Zazwyczaj to my zakochujemy się w nich. Trzeba jednak pamiętać, że zanim gwiazdy Hollywood zyskały popularność, były dokładnie takie, jak my. Kogo w młodości podziwiali hollywoodzcy aktorzy i muzycy? W jakich gwiazdach Hollywood się kochali? Oto siedem gwiazd, które zdradziły swoich nastoletnich idoli.

ARIANA GRANDE

Ariana Grande wyznała w programie „Live with Kelly and Michael”, że ​​w dzieciństwie zakochała się w Jimie Carreyu i do dziś pozostaje on jej idolem z dzieciństwa oraz na całe życie. Piosenkarka miała szczęście go poznać i przyznała, że była to stresująca chwila, ponieważ obawiała się tego, czy Carrey faktycznie będzie taki miły, na jakiej według niej wygląda. Okazało się, że był uroczy.

CHRIS EVANS

Chris Evans zauroczył się Sandrą Bullock, kiedy zobaczył ją w filmie „Speed: Niebezpieczna prędkość”. Ta produkcja była jednym z jego ulubionych obrazów, jakie widział w młodości.

EMMA STONE

Choć gdy myślimy o Emmie Stone, do głowy przechodzi Ryan Gosling, z którym ma niezwykłą chemię na ekranie kinowym, to nie on był nastoletnią miłością aktorki. Okazuje się, że Stone była do szaleństwa zakochana w Leonardo DiCaprio. Kto z nas nie był? „Widziałam „Titanica” siedem i pół raza w kinach. Leo był miłością mojego życia. Miałam w pokoju jego zdjęcie z podpisem, które dostałam na urodziny, kiedy miałam jakieś 12 lat.” – ujawniła Emma Stone w „The Jess Cagle Show”.

ASHTON KUTCHER

Zanim Ashton Kutcher związał się Demi Moore, a później poślubił Milę Kunis, podkochiwał się w Jennifer Aniston. „Cztery lub pięć lat później poznałem Jennifer Aniston, która była wówczas żoną Brada Pitta. Poszedłem więc do Brada Pitta i poprosiłem go o pozwolenie na zaproszenie jego żony na randkę. Spojrzał na mnie i powiedział: 'Zrób to”, wyjaśnił w The Graham Norton Show, dodając: „Więc poprosiłem ją, a ona mnie odrzuciła”.

SELENA GOMEZ

Selena Gomez wyznała Jimmy’emu Kimmelowi, że jej sympatią był Billy Crudup. „Byłam w nim zakochana. […] Potem dowiedziałam się, że będę częścią jego filmu i na początku zajęło mi minutę oswojenie się z tym, ponieważ trochę się w nim podkochiwałam.” – przyznała Gomez.

REESE WHITERSPOON

Reese Whiterspoon zakochała się w Johnnym Deppie po tym, jak zobaczyła go w serialu „21 Jump Street”. „Bardzo się w nim podkochiwałam. Robiłam zdjęcia Teen Beat i umieszczałam je na mojej ścianie.” – wyznała aktorka w MTV News.

BENEDICT CUMBERBATCH

Benedict Cumerbatch był zauroczony Carrie Fisher z „Gwiezdnych wojen”, choć przyznał, że jego serce szybko zmieniało obiekt zainteresowania w młodości. „Wiesz, nie byłem szczególnie lojalny jako dziecko. Myślę, że prawdopodobnie Carrie Fisher w „Gwiezdnych wojnach”. Chciałem być Harrisonem Fordem i to był zdecydowanie jeden z powodów, dla których chciałem być Harrisonem Fordem.” – powiedział Cumberbatch w wywiadzie dla Vanity Fair.

CZYTAJ: 8-letnia dziewczynka z Florydy, wygrywa proces cywilny przeciwko McDonald’s

CZYTAJ: Pilne! UCI zakazuje transpłciowym kolarkom udziału w wyścigach kobiet

Brak postów do wyświetlenia