Wrześniowe nowości Netflixa

0
57
Netflix (unsplash)

Wrzesień powinien być udany dla fanów Netflixa. Na platformę powraca hitowy serial „Sex Education” z nowym sezonem. Zobaczymy też nową komedię romantyczną, a to gatunek, w którym Netflix jest mistrzem. Oto nasze top 3 wrześniowe nowości Netflixa.

Sex Education

„Sex Education” powraca z finałowym sezonem. Jak się zakończą losy bohaterów? Przejdą prawdziwe rewolucje po tym, jak z licealistów przerodzą się w studentów i okaże się, że ich dawna szkoła nie była tak postępowa, jak myśleli. Do tego Otis nie będzie już jedynym dzieckiem w swoim domu i zorientuje się, że wciąż potrzebuje swojej mamy. Pozostaje też pytanie, czy Otis doczeka się happy endu z Maeve? Biorąc pod uwagę, że Maeve wyjechała do Stanów Zjednoczonych, możemy domyślać się, że Otis będzie tęsknić, a ich relacja zostanie wystawiona na próbę.

Serce w chmurach

„Serce w chmurach” to nowa propozycja komedii romantycznej, w której Netflix świetnie się odnajduje. Tym razem Netflix sprawdzi, czy można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Hadley i Oliver zakochują się w sobie podczas lotu z Nowego Jorku do Londynu. Niestety na lotnisku tracą siebie z oczu. Czy będą się w stanie odnaleźć na tak wielkim lotnisku i w tak wielkim mieście? Ponoć szanse na to wynoszą 0,2%.

„Ciało w ogniu”

„Ciało w ogniu” to nowy hiszpański serial z Úrsulą Corberó w roli głównej, znaną z roli w „Domu z papieru’. W maju 2017 r. na terenie zbiornika Foix w okolicach Barcelony zostaje znaleziony spalony wrak samochodu ze zwęglonymi szczątkami policjanta Pedro w środku. Odkrycie szybko wzbudza zainteresowanie opinii publicznej, zwłaszcza gdy w toku śledztwa ujawnione zostają toksyczne powiązania, oszustwa, przemoc i skandale seksualne z udziałem ofiary oraz dwojga innych policjantów: partnerki Pedro, Rosy, i jej byłego chłopaka Alberta.

CZYTAJ: Polska bez trenera. Fernando Santos zwolniony

CZYTAJ: Novak Djokovic zdradził swoje plany na przejście emeryturę

Brak postów do wyświetlenia