Z okzaji 20-lecia debiutanckiej płyty Linkin Park publikuje nową piosenkę z wokalem Chestera

0
155

Linkin Park udostępnia pełną wersję niewydanej piosenki z 2003 roku zatytułowanej „Lost”. Wszystko dlatego, że zespół świętuje w tym roku 20-lecie swojego debiutanckiego albumu. Na wokalu zmarły Chester Bennington.

Na przestrzeni ostatnich 20 lat Linkin Park stał się jednym z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych amerykańskich zespołów na świecie. Niestety karierę zespołu przerwało niespodziewane samobójstwo wokalisty grupy Chestera Benningtona w 2017 roku. Od tej pory zespół milczy, ale postanowił zrobić niespodziankę swoim fanom z okazji 20-lecia ich pierwszego albumu, który nosił nazwę „Meteora”.

Grupa zaskoczyła fanów na całym świecie zupełnie nową piosenką, która przywróciła wspomnienia z dawnych lat. Tytuł nowego hitu Linkin Park to „Lost”. Jak wyjaśnili zespół w swoich mediach społecznościowych, utwór pochodzi z albumu „Meteora”, ale nie trafił na ostateczną listę utworów na krążku. Na wokalu fani mogli znowu usłyszeć nieżyjącego Chestera Benningtona.

Debiutancka płyta Linkin Park „Meteora” sprzedała się w ponad 15 milionach egzemplarzy na całym świecie i w roku swojej premiery zdobyła nagrodę Grammy w kategorii Najlepsze Rockowe Wykonanie Instrumentalne za utwór „Session”.

Zapraszamy do wysłuchania utworu i zobaczenia teledysku w filmiku poniżej:

Brak postów do wyświetlenia