10 kultowych stylizacji księżnej Diany, które do dziś pozostają dla nas modową inspiracją

0
209

Mimo że ostatnimi czasy na całym świecie huczy od informacji dotyczących koronacji Króla Karola, o ikonie, jaką jest księżna Diana, mówi się cały czas.

Zdobyła serca ludzi swoim wdziękiem, wrażliwością na krzywdę innych i ogromnym uśmiechem w stronę świata. Jednak na kartach historii zapisała się nie tylko ze względu na jej wielkie serce, indywidualne, niesztywne podejście do życia, bunt wobec królewskich zasad i ram, ale również z powodu pionierskich stylizacji, który pokochało całe pokolenie Z. Księżna bezapelacyjnie była, jest i długo będzie ikoną stylu, a jej stylizacje pozostają inspiracją dla wielu ludzi na całym świecie, szczególnie w ostatnich latach.

Styl, który prezentowała księżna, przeszedł do historii mody. Dotyczy to głównie stylizacji „ulicznych”, czyli tych, które księżna prezentowała poza oficjalnymi spotkaniami królewskimi.

Warto przypomnieć sobie kultowe stylizacje, na punkcie których szaleje TikTok. Użytkownicy platformie mają obsesję na punkcie jej wyglądu „po królewskiej służbie” do tego stopnia, że hashtag #princessdianastreetstyle zgromadził na platformie aż 57,4 mln wyświetleń!

Oszołamiające, jak styl sprzed trzech dekad, pozostaje inspiracją dla ludzi na całym świecie. Można jasno stwierdzić, że Diana była ikoną stylu!

Spójrzmy na stylizację księżnej Diany, które podbijają świat:

Która stylizacja podoba się Wam najbardziej? Koniecznie dajcie znać!

Brak postów do wyświetlenia