11 stycznia to najszczęśliwszy dzień w roku – jak najlepiej go wykorzystać?

Date:

Dzisiejszy dzień może wydawać się jak każdy inny, jednak dla tych, którzy wierzą w numerologię, jest absolutnie wyjątkowy!

11 stycznia, czyli 11/1, jest uważany za najszczęśliwszy dzień w roku ze względu na liczby w dacie.

Uważa się, że 111 jest „anielskim numerem”, a sekwencja reprezentuje sygnał z góry, ilekroć zauważysz go na wolności.

Powtarzające się są oznaką dobrobytu i obfitości, a wielu decyduje się na życzenie, gdy widzi je na zegarach, kodach dostępu i kalendarzach.

Na TikToku fani numerologii twierdzą również, że 11 stycznia otwiera duchowy „portal”, który sprawia, że ​​jest to idealny czas na manifestację.

Ellen M. Gregg, uzdrowicielka intuicyjna, wyjaśnia: „Oznacza zmianę w duchowości lub wezwanie do duchowości. Może pogłębić naszą duchową świadomość, albo ją obudzić, a wraz z nią nas”.

Mówi się, że aktywna energia portalu 111 inspiruje kreatywność i produktywność, pomagając nam zastanowić się nad tym, czego chcemy w przyszłości i podjąć kroki, aby osiągnąć te cele.

Istnieje kilka różnych sposobów, aby otworzyć się na tę energię. Wykorzystaj jak najlepiej dzień dzisiejszy, poważnie rozważając swoje plany na przyszłość i oddając się miejscu manifestacji.

https://playback.fm/famous-birthday/february-11

Zadaj sobie pytanie, które elementy Twojego życia mogłyby skorzystać na zmianie, a następnie, jak zastosujesz do tego energię portalu 111. Opowiedz sam sobie o swoich celach i spraw, by wszechświat wprawił rzeczy w ruch — dzisiejszy dzień jest dobry tak samo jak i inne, aby zacząć od nowa!

Postaraj się zwolnić, bądź świadomy swoich wyborów i przestań rozmyślać; pozwól rzeczom dziać się samoistnie zamiast martwić się o to, co mogło się wydarzyć.

Pomocne może być również obudzenie swojej duchowej strony poprzez spędzanie czasu na łonie natury, słuchanie ulubionej muzyki oraz praktykowanie samoopieki i relaksacji.

Spróbuj medytacji, aby uspokoić zapracowany umysł i rozważ napisanie „podróży duszy”, w której pozwolisz swojej podświadomości przejąć inicjatywę podczas zapisywania wszystkiego, co przychodzi ci do głowy.

Innym sposobem na przekazanie światu pozytywności (i – miejmy nadzieję – otrzymanie jej w zamian), jest praktykowanie przypadkowych aktów dobroci i nadanie priorytetu okazywaniu wdzięczności. Manifestacja polega na równowadze, więc musisz dawać to, co masz nadzieję odzyskać!

Jeśli twoi aniołowie stróże patrzą, wynagrodzą twoje wysiłki obfitością dobrej karmy.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...