17-letnia Natalia Siwek pokonała 57 tysięcy kandydatów i dostała się na Harvard

0
117
Natalia Siwek (eDziecko)

W tegorocznej rekrutacji do przyjęcia na studia w najstarszym i najbardziej prestiżowym uniwersytecie w Stanach Zjednoczonych brało udział ponad 57 tysięcy osób. Jedną z osób, która została przyjęta, jest Natalia Siwek, 17-latka z Polski.

Natalia Siwek to 17-latka z Poznania, która niedawno pokonała ponad 57 tysięcy równie zdolnych ludzi z całego świata w rekrutacji o przyjęcie na jeden z najlepszych uniwersytetów świata — Harvard.

– Natalia Siwek, laureatka tegorocznej edycji Programu Mentoringowego dostała się na Harvard University i dołączy do grona mentorów Fundacji – czytamy w internetowym oświadczeniu Our Future Foundation, organizacji wspierającej Siwek i innych w realizacji marzenia o studiach na prestiżowych uczelnia zagranicznych.

Natalia Siwek jest uczennicą II Liceum Ogólnokształcącego im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu. Poza tym, że właśnie dostała się na Harvard, może pochwalić się szeregiem innych osiągnięć. Współorganizowała konferencję TEDx i prowadziła obrady ONZ dla licealistów. Reprezentowała też Polskę na World Schools Debating Championships, corocznym panelu dyskusyjnym dla uczniów szkół średnich. Jest laureatką i finalistką ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych oraz dwukrotną uczestniczką Licealnych Mistrzostw Świata Debat. Już we wrześniu będzie chodzić na wykłady korytarzami Harvardu. Gratulujemy!

CZYTAJ: Iga Świątek i Hubert Hurkacz potwierdzili doniesienia!

CZYTAJ: Ostatni rekord najlepszego pływaka w historii, Michaela Phelpsa, pobity!

Brak postów do wyświetlenia