Bono i The Edge zdradzili sekret U2

0
94

Bono i The Edge z U2 udzielili wywiadu Zane’owi Lowe, w którym zdradzili kilka sekretów zespołu. Chociażby to jak powstają przeboje U2.

Bono i The Edge spotkali się z Zane’em Lowe z okazji premiery nowego wydania U2 pt. „Songs of Surrender”. To płyta z nowo przerobionymi klasykami. Muzycy opowiedzieli o procesie powstawania nowego wydawnictwa i zdradzili kilka tajemnic zespołu. Chociażby to jak powstają hity U2.

Bono i The Edge przyznali, że najlepiej tworzą, kiedy pracują razem. Stwierdzili, że razem świecą jaśniej niż kiedykolwiek zdołaliby, gdyby pracowali osobno. Nie ma pomiędzy nimi żadnej rywalizacji. Jest za to synchronizacja i to wtedy piszą najlepsze przeboje U2. Bono uzupełnia pracę The Edge, The Edge dopełnia Bono. The Edge robi dużo kompozycji muzycznych, do których potrzebuje Bono, żeby dokończyć piosenkę. Muzycy więc się uzupełniają i to jest ich klucz do sukcesu. Na koniec muzycy przyznali, że muzyka jest ich przewodnikiem i to sama melodia dyktuje im, jak ma dany utwór wyglądać i jacy oni muszą w tym utworze być.

– Ludzie mówią, że twoje piosenki są jak twoje dzieci. To nieprawda. Twoje piosenki są jak twoi rodzice. Mówią ci, co masz robić, jak się ubrać i pojawić w pracy, w teledysku, gdziekolwiek. – stwierdził Bono.

Brak postów do wyświetlenia