Cameron Diaz przechodzi na aktorską emeryturę po filmie „Back in Action”

0
315

Cameron Diaz już raz porzuciła aktorstwo. Ostatnio powróciła, żeby zagrać w nowej produkcji Netflixa i Jamiego Foxxa pt. „Back in Action”. Jednak Amerykańskie media donoszą, że po tym filmie aktorka przejdzie na aktorską emeryturę.

Cameron Diaz to amerykańska aktorka znana chociażby z takich film jak „Maska” czy „The Holiday”. Od jakiegoś czasu Diaz unikała blasku fleszy i nie brała udziału w żadnych nowych projektach. Aktorka skupiała się na wychowaniu swojej 3-letniej córeczki.

Hollywood oszalało z zachwytu, kiedy ogłoszono, że Cameron Diaz wraca do aktorstwa i wystąpi w nowym filmie produkcji Netflixa i Jamiego Foxxa pt. „Back in Action”. Okazuje się jednak, że to jednorazowa akcja. Aktorka ponoć przejdzie na aktorską emeryturę wraz z końcem zdjęć do wspomnianej produkcji. Film, komedia akcji w reżyserii Setha Gordona , ma trafić do kin w 2024 roku.

50-letnia Diaz chce jednak na dobre odejść z kina, żeby skupić się na byciu mamą swojej 3-letniej córki Raddix. Amerykańskie media donoszą, że aktorka ponoć stwierdziła, że ​​długie godziny filmowania są zbyt trudne do zrównoważenia z życiem rodzinnym.

Brak postów do wyświetlenia