Jest pierwsza zapowiedź 3. sezonu serialu „Zbrodnie po sąsiedzku” z Meryl Streep

0
144
Zbrodnie po sąsiedzku (Twitter)

„Zbrodnie po sąsiedzku” wracają z 3. sezonem i kolejną wielką gwiazdą. Do obsady serialu dołącza jedna z największych gwiazd współczesnego Hollywood — Meryl Streep. O czym opowie nowy sezon „Zbrodni po sąsiedzku”? W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź!

„Zbrodnie po sąsiedzku” to jeden z najpopularniejszych komediowych seriali kryminalnych ostatnich lat. To prawdziwa gratka dla fanów dobrego humoru ze zbrodnią w tle. Trójka głównych bohaterów to mieszkający w tym samym budynku miłośnicy kryminałów, którzy nawiązują niespodziewanie relacje, kiedy jeden z ich sąsiadów zostaje zamordowany. Postanawiają stworzyć podkast, w którym starają się na własną rękę złapać zabójcę. Idzie im tak dobrze, że zyskują fanów, a morderca wrabia ich w kolejne zabójstwo.

W serialu występują legendarni Steve Martin i Martin Short, którym towarzyszy Selena Gomez. Niespodziewane połączenie aktorów o różnym wieku przyniosło wspaniały efekt. Serial doczekał się właśnie trzeciego sezonu i wzbudza zainteresowanie największych gwiazd Hollywood. Do obsady nowego sezonu dołączyła bowiem Meryl Streep. Na pokładzie zameldował się również Paul Ruud. Jakie będą grać rolę? Nie wiadomo. Wiadomo jednak, że sezon będzie miał już wkrótce premierę, a pierwsza zapowiedź trafiła właśnie do sieci. Zobaczcie sami, klikając poniższy filmik.

Brak postów do wyświetlenia