Cannes 2023. Johnny Depp otrzymuje 7-minutowe owacje na stojąco!

0
213
Johnny Depp (naTemat)

„Kochanica króla” otworzyła słynny festiwal filmowy w Cannes. Odtwórca głównej roli męskiej, Johnny Depp, z trudem powstrzymywał łzy, kiedy otrzymał 7-minutowe owacje na stojąco. Przypomnijmy, że to pierwszy film i wystąpienie publiczne Deppa od czasu jego głośnego procesu z byłą żoną, Amber Heard.

Johnny Depp w końcu pojawił się pierwszy raz publicznie po rozwodzie i głośnej rozprawie z Amber Heard. Był to zwycięski powrót. Pierwszy film Deppa od afery z Amber Heard został bardzo ciepło przyjęty przez publiczność festiwalu Cannes 2023. Aktor musiał powstrzymywać łzy radości.

Aktor już na czerwonym dywanie Cannes 2023 został przywitany gromkimi brawami i okrzykami „Johnny” od fanów. Wyglądał równie stylowo jak zawsze, ubrany w elegancki czarny smoking, kamizelkę i białą koszulę. Jeszcze większe oklaski Depp otrzymał po premierze jego francuskiego dramatu biograficznego „Kochanica króla” podczas wieczoru otwarcia imprezy. Aktor powstrzymywał łzy. Reszta obsady również była poruszona uznaniem publiczności dla filmu. Niektórzy filmowi eksperci sugerowali, że przedłużające się brawa mogą mieć coś wspólnego z rozwlekłym i chaotycznym rozwodem Deppa z Amber Heard oraz ich publiczną rozprawą o zniesławienie w zeszłym roku. Jest prawdopodobne, że publiczność z empatią oklaskiwała go, gdy przezwyciężył trudny rok – zwłaszcza po tym, jak twierdzenia Heard o Deppie zostały odrzucone przez sąd i aktor wygrał sprawę.

Brak postów do wyświetlenia