Męskie Granie 2023. Poznaliśmy skład i hymn orkiestry!

0
132
Męskie Granie 2023 (eBilet.pl)

Już za chwilę rusza Męskie Granie 2023. Jednym z największych festiwali muzycznych w Polsce w tym roku będzie przewodzić orkiestra w składzie: Igo, Mrozu i Vito Bambino. 17 maja poznaliśmy hymn tegorocznej edycji. Czy „Supermoce” podbiją listy przebojów?

Od dobrych kilku lat maj to nerwowy okres wyczekiwania na premierę nowego singla Męskiego Grania i ogłoszenie składu Męskie Granie Orkiestra, któy będzie przewodzić danej edycji festiwalu. W tym roku skład orkiestry poznaliśmy 10 maja. 17 maja do sieci trafił hymn Męskie Granie 2023.

Tegoroczna edycja Męskiego Grania odbędzie się pod batutą trzech aktualnie chyba najgorętszych nazwisk w Polsce. Na koncerty zapraszają bowiem Igo, Mrozu i Vito Bambino. Igo wydał niedawno swój debiutancki album solowy, z którego przebój „Helena” podbił ogólnopolskie stacje radiowe. Vito Bambino, znany z kultowej Bitaminy, na dobre rozwinął swoją karierę solową, jego „Nudy” stale nuci cała Polska”, a na jego najnowszym krążku znalazły się takie legendy jak Ewa Bem. Mrozu, który jest w biznesie od 2009 roku, w końcu doczekał się swoich 5 minut. „Złoto” to jeden z najczęściej słuchanych utworów 2022 roku, jego album „Złote bloki” bije wszelkie rekordy wydawnicze, a na ostatniej gali Fryderyków był największym wygranym, triumfując w aż pięciu kategoriach.

Trio o takich sukcesach po prostu musi dać czadu. No i dało. Niespełna 5 godzin po premierze singla Mrozu, Igo i Vito Bambino w ramach Męskie Granie 2023, utwór już ma ponad 190 tys. wyświetleń na YouTube. My jesteśmy nim zachwyceni, a Wy? To zdecydowanie najbardziej roztańczony hymn Męskiego Grania. Posłuchajcie utworu za pomocą poniższego teledysku, który musimy przyznać, że nas zaskoczył kreatywnymi ujęciami.

CZYTAJ: Więcej niż sport. Kevin Sinfield niesie Roba Burrowa przez linię mety maratonu w Leeds

CZYTAJ: Sensacja! Lider rankingu przegrywa ze 135. rakietą świata!

Brak postów do wyświetlenia