Chcesz mieć okulary z tej sceny z „Barbie”? Podpowiadamy co to za modele i marki

0
157
Kadr z filmu "Barbie" (2023), [Mia Burton]

„Barbie” szturmem zdobyła świat i w zaledwie w 17 dni od premiery zarobiła miliard dolarów. Korzystając z tego, że energia Barbie udzieliła się modzie, która promuje teraz wszystko, co różowe, zdradzamy, skąd są okulary, które pojawiły się w „Barbie”.

Byliście już w kinie na „Barbie”? Widzieliście zdjęcia promujące film? Jednym z nich jest fotos Barbie wysiadających z furgonetki. Każda z nich ma wtedy na sobie okulary. Zdradzamy, skąd są, skoro teraz w modzie jest wszystko to, co wiąże się z lalką Barbie.

Margot Robbie

Margot Robbie nosi kilka par okularów, w tym różowe okulary przeciwsłoneczne Chanel 5230Q ze skóry lakierowanej. Okulary przeciwsłoneczne Chanel 5230Q mają unikalne skórzane zauszniki (część po bokach, która ma nieco inny kolor różu, to w rzeczywistości skóra).

America Ferrera

America Ferrera jako Gloria nosi okulary przeciwsłoneczne Vogue VO4224. Te ośmiokątne okulary przeciwsłoneczne mają metalową oprawkę i plastikowe wstawki wokół soczewek. Okulary przeciwsłoneczne Vogue VO4224 są dostępne w wielu różnych kolorach.

Ariana Greenblatt

Ariana Greenblatt nosi różowe okulary przeciwsłoneczne Vogue VO5415S. Te okulary są częścią kolekcji Vogue Eyewear X Millie Bobby Brown (MBB) 2021. Okulary z tej kolekcji zostały nazwane na cześć miast kampanii #MBBDIARIES. Każde oprawki mają charakterystyczne zauszniki MBB x Vogue Eyewear oraz dedykowaną końcówkę zausznika z nazwą każdego miasta. Vogue VO5415S jest inspirowany Paryżem. Obecnie te okulary przeciwsłoneczne są trudne do znalezienia, ponieważ nie są już produkowane.

Alexandra Shipp

Alexandra Shipp nosi białe lub jasnoróżowe okulary przeciwsłoneczne w kształcie serca w filmie. Choć nie udało nam się ustalić marki i modelu jej okularów, niemalże identyczne oprawki znajdziecie we wrocławskiej manufakturze okularów Dek Optica. Pytajcie o ich oprawki, model F701, w salonach optycznych.

CZYTAJ: PSG posadzi Mbappé na trybunach na otwarcie Ligue 1

CZYTAJ: Lionel Messi ponownie ratuje Inter Miami

Brak postów do wyświetlenia