Czapki z głów i ukłony! Zagraniczni skoczkowie i media pieją z zachwytu nad Kubackim

Date:

– Kubacki prezentuje tak niesamowity poziom, że najpierw muszę zdjąć słuchawki, później czapkę, a na końcu głęboko się ukłonić. – tak o obecnej dominacji Kubackiego w sezonie mówi Anders Jacobsen, były rywal Adama Małysza. Zagraniczni skoczkowie i media prześcigają się w pochwałach dla Dawida Kubackiego.

Za nami trzy pierwsze tygodnie rywalizacji w skokach narciarskich. Na ten moment sezon przebiega pod hasłem: Dawid Kubacki. Polak wygrał trzy z sześciu rozegranych do tej pory rywalizacji. Jest liderem klasyfikacji generalnej od początku sezonu. Zajmuje też pierwsze miejsce na liście najlepiej zarabiających zawodników sezonu z kwotą ponad 320 tysięcy złotych, a to przecież dopiero początek sezonu! Skoczkowie skaczą w tym sezonie aż do kwietnia.

Fenomenalna forma Dawida Kubackiego podbudowuje morały polskiego zespołu i nie umyka uwadze świata. Zagraniczni skoczkowie i media pieją z zachwytu nad polskim skoczkiem! Twierdzą, że Kubacki skarze we własnej lidze, do której nikt na ten moment nie ma wstępu. Poniżej przytaczamy kilka pochwał pod adresem Polaka.

Jacobsen o Kubackim: Przed Kubackim trzeba głęboko się ukłonić

– Kubacki skakał w swojej własnej lidze bez prawa wstępu do niej dla jego rywali. Prezentuje tak niesamowity poziom, że najpierw muszę zdjąć słuchawki, później kapelusz, a na końcu głęboko się ukłonić – ocenił Anders Jacobsen, były rywal Adama Małysza.

Portal nettavisen.no: Polak zostawił wszystkich w cieniu

– Kubacki był po prostu fenomenalny i pozostawił pozostałych uczestników w głębokim cieniu, pomimo że miał gorsze warunki od nich -pisze portal informacyjny nettavisen.no.

Granerud: Pozostaje nam tylko próbować się do niego zbliżyć

– Kubacki był tak wspaniały, że oglądając go, można było się po prostu cieszyć z piękna skoków narciarskich. Nam pozostało tylko próbować, aby choć trochę się do niego zbliżyć – Halvor Egner Granerud.

Portal ski-nordique.net: Kubacki jest z innej planety

– Przyleciał tu z innej planety. Jest kimś takim jak Marco Odermatt w narciarstwie alpejskim i Johannes Boe w biathlonie. W drugiej serii włączył tryb samolotowy – pisze portal Ski-nordique.net.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...