Dwa tygrysy schwytane po ucieczce z parku safari w Georgii podczas tornada

0
77

Według parku, dwa tygrysy zostały schwytane po ucieczce z parku safari w Georgii podczas tornada.

W poście na Facebooku park Wild Animal Safari w Pine Mountain napisał, że doznał „rozległych szkód spowodowanych przez tornado”. Żaden personel ani zwierzęta nie zostały ranne, jednak kilka wybiegów dla zwierząt zostało naruszonych, a ponadto, uciekły dwa tygrysy – na szczęście na krótko.

Od tego czasu, oba duże koty zostały „znalezione, uspokojone i przeniesione do bezpiecznej zagrody”.

Wild Animal Safari, park samochodowy, jest domem dla ponad 75 gatunków zwierząt żyjących na 250 akrach ziemi.

W porannym poście na Facebooku biuro szeryfa hrabstwa Troup poinformowało, że otrzymało zgłoszenie o „nierozpoznanym” tygrysie w parku w Pine Mountain w stanie Georgia.

Park ogłosił na Facebooku, że będzie zamknięty. „Ponieśliśmy szkody w parku i dzisiaj nie będzie on otwarty” – napisano w poście. „Pilnie pracujemy, aby zapewnić bezpieczeństwo naszemu zespołowi i zwierzętom i będziemy aktualizować o więcej wiadomości, gdy tylko będą dostępne”.

Władze hrabstwa Troup otrzymały zgłoszenia o powalonych drzewach i liniach energetycznych po tym, jak tornado nawiedziło ten obszar, poinformowało biuro szeryfa.

„Otrzymujemy WIELE raportów o powalonych drzewach, uszkodzeniach domów i zerwanych liniach energetycznych” – napisała agencja.

Hrabstwo znajduje się około na południowy zachód od Atlanty.

Brak postów do wyświetlenia