Globalny gigant filmowy kręci serial o polskich skoczkach narciarskich

Date:

Polski Związek Narciarski potwierdza, że Amazon Prime kręci serial dokumentalny o polskiej kadrze w skokach narciarskich. Kamery, które nie odstępują polskich skoczków na krok, rejestrują wszystkie wydarzenia aktualnego sezonu. Kiedy premiera serialu?

To będzie prawdziwa gratka dla miłośników białego szaleństwa i fanów skoków narciarskich. Amazon Prime kręci serial dokumentalny o kadrze polskich skoczków narciarskich. Doniesienia potwierdził Jan Winkiel, sekretarz Polskiego Związku Narciarskiego.

O czym opowie serial o polskich skoczkach produkcji Amazon Prmie?

Jan Winkiel potwierdził trwające prace Amazon Prime nad serialem dokumentalnym o polskich skoczkach i zdradził, że tematem przewodnim dokumentu będzie sezon 2022/23. Produkcja globalnego giganta filmowego zapowiada się na istny hit wśród pasjonatów skoków, ponieważ ekipa filmowa nie odpuszcza polskich skoczków na krok. Podąża za nim na treningach, na skoczni, w szatni, na zapleczu turniejów. Jest przy nich w miasteczku skoczków, na rozbiegu czy na dole (zaraz po wylądowaniu) – w miejscu, gdzie zawodnicy przekazują swoje pierwsze wrażenia po odpięciu nart.

Powstaje serial, już od kilku miesięcy, bo byli nawet na wyborach w PZN […] Stanęli na rzęsach, żeby pozyskać wszelkie prawa do skoków: od Infrontu, EBU, w FIS itd. […] Skoczkowie ich zaakceptowali, odbyło się spotkanie w grupie, gdzie przedstawiono ekipę. I tak teraz ich śledzą. Chyba wszyscy nie możemy doczekać się efektu końcowego. – zdradził w rozmowie z Telewizją Polską Jan Winkiel, sekretarz Polskiego Związku Narciarskiego.

Kiedy premiera dokumentu o skoczkach?

Na ten moment nie jest znana data premiery, ale można przypuszczać, biorąc pod uwagę prace nad zmontowaniem serialu w całość po zakończeniu zdjęć, że serial pojawi się przed startem przyszłego sezonu, czyli jesienią.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...