Wrocław zaprasza na interaktywną wystawę dla selfie maniaków

Date:

3D Trick Gallery to interaktywna wystawa obrazów, na której wchodząc w interakcję z dziełem, zrobisz sobie niecodzienne zdjęcia w sam raz na twój profil na Instagramie lub Facebooku. To prawdziwa gratka dla selfie maniaków.

Stań się częścią obrazu

3D Trick Gallery to interaktywna wystawa obrazów o przeróżnej tematyce. Wystawa sztuki 3D. Największa kolekcja obrazów 3D w Polsce. Półtorej godziny świetnej zabawy dla małych i dużych. Biorąc w niej udział, możesz stać się częścią wystawianych obrazów. Ożywić je i nadać im nowego znaczenia. Te interaktywne obrazy pozwolą ci stworzyć unikalne i wyjątkowe zdjęcia z twoim udziałem — solo, z drugą połówką, rodziną lub przyjaciółmi. Wystawa 3D Trick Gallery angażuje wszystkie twoje zmysły od przekroczenia progu ekspozycji. Zrobisz to selfie w sam raz na twój profil na Instagramie lub Facebooku.

Sprawdź sam, co czeka na wystawie w filmiku poniżej:

Jak działa wystawa 3D Trick Gallery

Każdy może wziąć udział w wystawie i robić sobie nietuzinkowe zdjęcia z obrazami 3D. Wystarczy przestrzegać zasad ustalonych przez organizatorów.

  1. Przed każdym zdjęciem proponujemy zapoznać się z propozycjami i sugestiami na tablicach INFO, ustawionych przy każdym obrazie.
  2. W zależności od tego, jakie chcesz zrobić zdjęcie, możesz wykorzystywać ustawienia formatu obrazu. Zdjęcia robione z naszego selfie standu powinny być ustawione w formacie 4:3 ( w iphone „picture”)
  3. UWAGA KADROWANIE JEST WAŻNE, kadruj zawsze tak, aby na twoim zdjęciu znalazł się tylko obraz i twój fotografowany obiekt.
  4. Wyłącz lampę błyskową.
  5. Zdjęcie można robić w pozycji pionowej lub poziomej.
  6. Możesz zarówno w pełni wykorzystać inspiracje do zdjęcia proponowane na tablicach INFO lub samodzielnie podjąć wyzwanie stworzenia czegoś zupełnie nowego.
  7. Pamiętaj! Interakcja z obrazem zapewni ci najlepszy efekt.
  8. I najważniejsze: Baw się na całego i nie krępuj się!!!

Godziny otwarcia wystawy i bilety

Wystawa 3D Trick Gallery czeka na ciebie we Wrocławiu w Sky Tower. Jest otwarta codziennie od 10 do 20. Na wystawę obowiązują bilety wstępu. Ceny wejściówek zaczynają się od 29 zł i kończą na 36 zł.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...