Wrocław zaprasza na interaktywną wystawę dla selfie maniaków

0
443

3D Trick Gallery to interaktywna wystawa obrazów, na której wchodząc w interakcję z dziełem, zrobisz sobie niecodzienne zdjęcia w sam raz na twój profil na Instagramie lub Facebooku. To prawdziwa gratka dla selfie maniaków.

Stań się częścią obrazu

3D Trick Gallery to interaktywna wystawa obrazów o przeróżnej tematyce. Wystawa sztuki 3D. Największa kolekcja obrazów 3D w Polsce. Półtorej godziny świetnej zabawy dla małych i dużych. Biorąc w niej udział, możesz stać się częścią wystawianych obrazów. Ożywić je i nadać im nowego znaczenia. Te interaktywne obrazy pozwolą ci stworzyć unikalne i wyjątkowe zdjęcia z twoim udziałem — solo, z drugą połówką, rodziną lub przyjaciółmi. Wystawa 3D Trick Gallery angażuje wszystkie twoje zmysły od przekroczenia progu ekspozycji. Zrobisz to selfie w sam raz na twój profil na Instagramie lub Facebooku.

Sprawdź sam, co czeka na wystawie w filmiku poniżej:

Jak działa wystawa 3D Trick Gallery

Każdy może wziąć udział w wystawie i robić sobie nietuzinkowe zdjęcia z obrazami 3D. Wystarczy przestrzegać zasad ustalonych przez organizatorów.

  1. Przed każdym zdjęciem proponujemy zapoznać się z propozycjami i sugestiami na tablicach INFO, ustawionych przy każdym obrazie.
  2. W zależności od tego, jakie chcesz zrobić zdjęcie, możesz wykorzystywać ustawienia formatu obrazu. Zdjęcia robione z naszego selfie standu powinny być ustawione w formacie 4:3 ( w iphone „picture”)
  3. UWAGA KADROWANIE JEST WAŻNE, kadruj zawsze tak, aby na twoim zdjęciu znalazł się tylko obraz i twój fotografowany obiekt.
  4. Wyłącz lampę błyskową.
  5. Zdjęcie można robić w pozycji pionowej lub poziomej.
  6. Możesz zarówno w pełni wykorzystać inspiracje do zdjęcia proponowane na tablicach INFO lub samodzielnie podjąć wyzwanie stworzenia czegoś zupełnie nowego.
  7. Pamiętaj! Interakcja z obrazem zapewni ci najlepszy efekt.
  8. I najważniejsze: Baw się na całego i nie krępuj się!!!

Godziny otwarcia wystawy i bilety

Wystawa 3D Trick Gallery czeka na ciebie we Wrocławiu w Sky Tower. Jest otwarta codziennie od 10 do 20. Na wystawę obowiązują bilety wstępu. Ceny wejściówek zaczynają się od 29 zł i kończą na 36 zł.

Brak postów do wyświetlenia