Gwiazda Harry’ego Pottera, Daniel Radcliffe i jego dziewczyna, Erin Darke spodziewają się pierwszego dziecka!

0
451

Daniel Radcliffe i jego dziewczyna, Erin Darke, zostaną rodzicami.

Scott Boute, manager Radcliffea, potwierdził w niedzielę, że wieloletnia para „spodziewa się pierwszego dziecka”. Gwiazda Harry’ego Pottera i Darke są razem od dekady. Zakochali się w sobie tuż po pierwszym spotkaniu podczas kręcenia dramatu „Kill Your Darlings” z 2013 roku. Radcliffe i Darke spotkali się ponownie na planie dramatu „Don’t Think Twice” w 2016 roku.

Promując „Weird: The Al Yankovic Story” w 2022 roku, Radcliffe powiedział, że jest otwarty na wystawianie swoich dzieci na magię planów filmowych.

https://pagesix.com/wp-content/uploads/sites/3/2023/03/NYPICHPDPICT000008806163.jpg?quality=75&strip=all

„Chcę, żeby moje dzieci, jeśli kiedyś będą… Chciałbym, żeby były w pobliżu planów filmowych”. Dodał, że chociaż plany filmowe są „cudownymi miejscami” dla dzieci, to czuje, że „należy unikać sławy” za wszelką cenę.”

Aktor stał się sławny jako dziecko w 2001 roku, kiedy zagrał tytułowego czarodzieja w serii filmów o Harrym Potterze, opartej na bestsellerowej serii książek JK Rowling.

W dzisiejszych czasach aktor ma wiele powodów do wdzięczności, mówiąc ludziom, że on i Darke mają „naprawdę miłe życie”. „Jesteśmy naprawdę szczęśliwi” – dodał.

Brak postów do wyświetlenia