Heinz wypuszcza trzy nowe smaki – połączenie klasycznego majonezu z musztardą, sosem BBQ i srirachą!

0
468

Jeśli jesteś koneserem sosów i uwielbiasz przyprawy, Twoja lodówka wkrótce stanie się jeszcze bardziej ekscytująca – a wszystko to poprzez połączenie sosu i przypraw w jedno!

Popularna Heinz zaprezentowała trzy nowe produkty, łącząc swój klasyczny majonez z musztardą, sosem BBQ i srirachą.

Nowe „masy majonezowe” powstały po odkryciu, że 51% ludzi miesza sosy na swoich talerzach! W końcu chodzi o połączenie i wybranie swojego ulubionego.

Jeśli chodzi o same smaki, MayoRacha, to inaczej majonez i sriracha; jest ostry, słodki i pikantny. Marka sugeruje łączenie go ze skórką pizzy lub skropieniem sushi, aby uzyskać absolutnie pyszne rezultaty. My rekomendujemy używanie sosów do każdego dania, które nam się wymarzy!

Natomiast „tradycjonaliści” mogą wybrać MayoMust (połączenie majonezu i musztardy) do podniesienia smaku hot dogów i burgerów, bez konieczności wcześniejszego łączenia oddzielnych sosów.

Podobnie MayoCue (majonez i sos BBQ) świetnie komponuje się z daniami mięsnymi, burgerami i pizzą. 

Po sukcesie mieszanki ketchupu i majonezu, tj. Heinz Saucy Sauce w 2019 roku, Heinz poprosił Brytyjczyków o głosowanie na to, które „mashupy” chcą zobaczyć jako następne – i to właśnie te smaki znalazły się na szczycie rankingu.

Wendy Lin, starszy menedżer ds. marki w Heinz, powiedziała: „Uwielbiamy to, że ludzie są kreatywni w swoich kombinacjach sosów. Złożyliśmy więc w ręce opinii publicznej władzę decydowania, jaki mashup powinniśmy stworzyć jako następny. Nasze Mashupz są idealnym towarzyszem pizzy, frytek, hamburgerów, kanapek, lunchów sushi i wielu innych”.

Skosztowalibyście takich sosów? Dajcie znać!

Brak postów do wyświetlenia