Historyczna chwila. Paul McCartney nagra utwór z The Rolling Stones!

0
115

The Rolling Stones i Paul McCartney z The Beatles nagrają razem utwór, który znajdzie się na nowym krążku The Rolling Stones. Na taką wiadomość czekali chyba wszyscy fani muzyki. To te zespoły kształtowały współczesnego rocka.

Nie można mówić o współczesnym rocku, pomijając The Beatles i The Rolling Stones. Te dwa brytyjskie zespoły ukształtowały to, jak wyglądały i brzmiały kapele lat 60. i 70., a nawet wywarli wpływ na świat mody. The Beatles zawiesili działalność w 1970 roku i nigdy już nie zagrali po tym, jak w 1980 roku John Lennon (wokalista grupy) został zastrzelony. The Rollig Stones istnieją po dziś dzień, pomimo śmierci ich perkusisty Charliego Wattsa w 2021.

The Rolling Stones pracuje nad nowym albumem, pierwszym od śmierci Wattsa. Żyjący członkowie The Beatles, Ringo Starr i Paul McCartney, są dalej aktywnym muzykami i jeden z nich, McCartney, podjął się właśnie współpracy, na którą czekał cały świat. McCartney nagra utwór z The Rolling Stones. Piosenka pojawi się na najnowszym krążku The Rolling Stones. Będzie to pierwsza współpraca członków tych dwóch legendarnych zespołów.

CNN donosi, że przedstawiciel artystyczny The Rolling Stones potwierdził współpracę zespołu z Paulem McCartneyem i zdradził, że muzyk zagra w utworze na basie. Przedstawiciel zespołu nie zdradził czy McCartney będzie również śpiewać.

Jesteście ciekawi efektów współpracy?

Brak postów do wyświetlenia