Jessica Chastain w kontrowersyjnych słowach o konflikcie na Ukrainie

0
118

Hollywoodzka aktorka Jessica Chastain zawsze odważnie wyraża swoje poglądy w kontrowersyjnych sprawach i popiera ruchy wspierające jej wartości. Jej najnowszy wywiad dla Marie Claire może odbić się szerokim echem. Aktora stwierdziła w nim, że powodem, dla którego ludzie wspierają Ukrainę, jest to, że kraj ten jest wypełniony głównie „białymi ludźmi”.

Ostatni wywiad Jessici Chastain prawdopodobnie nie spotka się z ciepłym przyjęcie ze względu na kontrowersyjne słowa aktorki o przyczynach, dla których świat wspiera Ukrainę w wojnie z Rosją.

Wsparto Ukrainę ze względu na kolor skóry jej mieszkańców?

W wywiadzie dla Marie Claire Jessica Chastain stwierdziła, że ostatnio dużo rozmawia z prasą i w większości dziennikarze skupiają się na konflikcie na Ukrainie, a kiedy ona chce zmienić temat na protesty w Iranie, to milkną. Chastain uważa, że dzieje się tak dlatego, że rewolucja w Iranie jest kierowana przez kobiety, w dodatku o odmiennej karnacji, podczas gdy na Ukrainie skupiono się ze względu na mieszkających tam ludziach, którzy są w większości biali.

Co się dzieje w Iranie?

Jakiś czas temu na Instagramie aktorka wyraziła swoje poparcie dla Mahsy Amini, która zginęła w areszcie policyjnym w Iranie, bo źle nosiła hidżab. Aktorka twierdzi, że skupiono się na Ukrainie ze względu na mieszkających tam białych ludzi, zamiast skupiać się na Iranie i zabijaniu tam protestujących.

Laureatka Oscara zadeklarowała, że ​​jest „zaciekłą” obrończynią kobiet, tak jak powinna być i jak powinna być reszta świata. Niestety jej komentarze sugerujące, że Ukraina jest w centrum uwagi wszystkich i czynienie z niej kwestii rasowej, mogą wpędzić aktorkę w kłopoty oraz odwrócić uwagę od problemu, na który pragnie zwracać uwagę.

Brak postów do wyświetlenia