Jessica Chastain w kontrowersyjnych słowach o konflikcie na Ukrainie

Date:

Hollywoodzka aktorka Jessica Chastain zawsze odważnie wyraża swoje poglądy w kontrowersyjnych sprawach i popiera ruchy wspierające jej wartości. Jej najnowszy wywiad dla Marie Claire może odbić się szerokim echem. Aktora stwierdziła w nim, że powodem, dla którego ludzie wspierają Ukrainę, jest to, że kraj ten jest wypełniony głównie „białymi ludźmi”.

Ostatni wywiad Jessici Chastain prawdopodobnie nie spotka się z ciepłym przyjęcie ze względu na kontrowersyjne słowa aktorki o przyczynach, dla których świat wspiera Ukrainę w wojnie z Rosją.

Wsparto Ukrainę ze względu na kolor skóry jej mieszkańców?

W wywiadzie dla Marie Claire Jessica Chastain stwierdziła, że ostatnio dużo rozmawia z prasą i w większości dziennikarze skupiają się na konflikcie na Ukrainie, a kiedy ona chce zmienić temat na protesty w Iranie, to milkną. Chastain uważa, że dzieje się tak dlatego, że rewolucja w Iranie jest kierowana przez kobiety, w dodatku o odmiennej karnacji, podczas gdy na Ukrainie skupiono się ze względu na mieszkających tam ludziach, którzy są w większości biali.

Co się dzieje w Iranie?

Jakiś czas temu na Instagramie aktorka wyraziła swoje poparcie dla Mahsy Amini, która zginęła w areszcie policyjnym w Iranie, bo źle nosiła hidżab. Aktorka twierdzi, że skupiono się na Ukrainie ze względu na mieszkających tam białych ludzi, zamiast skupiać się na Iranie i zabijaniu tam protestujących.

Laureatka Oscara zadeklarowała, że ​​jest „zaciekłą” obrończynią kobiet, tak jak powinna być i jak powinna być reszta świata. Niestety jej komentarze sugerujące, że Ukraina jest w centrum uwagi wszystkich i czynienie z niej kwestii rasowej, mogą wpędzić aktorkę w kłopoty oraz odwrócić uwagę od problemu, na który pragnie zwracać uwagę.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...