Jesteś fanem Harry’ego Pottera? Odwiedź tę krakowską knajpę!

0
78
Dziórawy kocioł (Dziórawy kocioł - Facebook)

Harry Potter to dla wielu ludzi urodzonych w i po latach 90. postać absolutnie kultowa. Nic więc dziwnego, że powstają lokale nawiązujące wystrojem i ofertą do uniwersm jednej najbardziej dochodowych franczyzn w historii kina. Jednym z takich miejsc jest lokal Dziórawy kocioł w Krakowie. Pozycja obowiązkowa do odwiedzenia, jeśli jesteś prawdziwym fanem Harry’ego Pottera.

Dziórawy kocioł w Krakowie to kawiarnia, który w sposób oczywisty puszcza oczko do fanów książek i filmów o Harrym Potterze. W sposób oczywisty, ponieważ nazwa Dziórawy kocioł pochodzi od nazwy lokalu pojawiającego się w serii. Jak sam Dziórawy kocioł zapewnia w swoim opisie na Facebooku, jest to najbardziej magiczne miejsce na mapie Krakowa.

W tej iście magicznej kawiarni dostaniemy napoje i przekąski prosto ze świata Harry’ego Pottera. W karcie znajdziemy chociażby kremowe piwo imbirowe, które piła Hermiona, czy fasolki wszystkich smaków, którymi zajadał się sam Potter i profesor Dumbledore. Będziemy też mogli zamówić rozmaite eliksiry i przekąskę prefekta. W lokalu kupimy również niektóre gadżety z filmów. Te, które dostaniemy także w sieci sklepów ze świata Pottera o nazwie Sklepik magiczny, które znajdziecie m.in. we Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, czy właśnie w Krakowie.

Jeśli chcesz odwiedzić Dziórawy kocioł, znajdziesz go w Krakowie przy ul. Grodzkiej 50/1.

CZYTAJ: Jannik Sinner świętuje życiowy sukces z bardzo kudłatym przyjacielem. Musisz to zobaczyć

CZYTAJ: Ten duet podbija internet! Zespół Foo fighters wywołał Michaela Buble na scenę. Musisz zobaczyć ten występ

Brak postów do wyświetlenia