Jimmy Kimmel ostrzega: Na moich Oscarach nikt się nie policzkuje!

Date:

Jimmy Kimmel ma prawdopodobnie jedną z najmniej pożądanych prac w najnowszej historii Oscarów, po tym, jak rok temu Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka, prowadzącego galę. Kimmel będzie musiał poradzić sobie z sytuacją. Już zapowiedział, że na jego warcie nikt się bić nie będzie.

Jimmy Kimmel ma trudne zadanie. Akademia chce, żeby tegoroczne wręczenie Oscarów było tak spektakularne, że ludzie puszczę w niepamięć zeszłoroczne wydarzenia. Oscary mierzą się też z najniższą oglądalnością i oceną od lat. Na Kimmelu spoczywa więc wielka odpowiedzialność. Czy sobie poradzi? Prezenter prowadził już oscarową galę, więc doświadczenie ma.

Kimmel został zapytany przez Hollywood Reporter o zeszłoroczny incydent na Oscarach i co by zrobił, gdyby w tym roku się powtórzył.

– Jeśli ktoś wejdzie na scenę i mnie uderzy? No cóż, ocenię jego wygląd, a jeśli jestem większy, biję go na głowę, a jeśli to The Rock, to biegnę. Cóż, cokolwiek o tym powiem, będzie musiało być świetne, prawda? Ponieważ tak wiele zostało powiedziane i tak bardzo się na tym skupiono. Oczywiście nie chcę zrobić całego monologu na ten temat, ale byłoby śmieszne, gdybym o tym nie wspomniał – stwierdził Kimmel.

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

Adidas łączy siły z muzłumańską grupą spacerowiczów

W tym tygodniu Adidas połączy siły z grupą pieszych...

T-Mobile kupi Mint Mobile Ryana Reynoldsa za 1,35 miliarda dolarów

Ryan Reynolds otrzyma niezłą wypłatę!T-Mobile ogłosiło w zeszłą środę,...

Paul Merson wyjaśnia, dlaczego powrót Gabriela Jesusa „spowoduje problemy” Arsenalu

Paul Merson twierdzi, że długo oczekiwany powrót Gabriela Jesusa...

Obraz Kandinsky’ego odzyskany przez spadkobierców ofiar Holokaustu ustanowił rekord aukcji

Obraz rosyjskiego modernisty Wassily'ego Kandinsky'ego, który kiedyś należał do...