Joanna Kulig wystąpi w filmie „Knox Goes Away” u boku Al Pacino

0
137

Joanna Kulig z powodzeniem kontynuuje swoją karierę w Hollywood, do której drzwi otworzył jej sukces „Zimnej wojny”. Aktorka skończyła właśnie kręcić zdjęcia do nowej produkcji w reżyserii Michaela Keatona. W filmie „Knox Goes Away” Kulig wystąpi u boku Al Pacino.

Joanna Kulig wystąpi w filmie Michaela Keatona

Michael Keaton to amerykański aktor, którego możecie kojarzyć z takich filmów jak „Sok z żuka”, „Batman”, „Birdman”, „McImperium”, czy „Spotlight”. Keaton zajmuje się również reżyserowaniem. W nadchodzącej produkcji „Knox Goes Away” aktor zarówno zagrał główną rolę, jak i wyreżyserował całą historię. W jednej z ról obsadził polską aktorkę Joannę Kulig.

Joanna Kulig zagra u boku legendarnego Al Pacino i wielu innych gwiazd Hollywood

Joanna Kulig to polska aktorka, którą możecie kojarzyć z nominowanej do Oscara „Zimnej wojny”, miniserialu Amazon Prime „The Eddy”, serialu „O mnie się nie martw”, czy świątecznej komedii „Miłość jest wszystkim”.

Joanna Kulig zagra w najnowszym filmie w reżyserii Michaela Keatona u boku Al Pacino, samego Michaela Keatona, Jamesa Marsdena i Marcii Gay Harden.

O czym będzie „Knox Goes Away”?

Film „Knox Goes Away” opowie o zabójcy kontraktowym, u którego zdiagnozowano szybko postępującą postać demencji, który dostanie szansę odkupienie swoich winy, ratując życie dorosłego syna, z którym był w separacji.

Brak postów do wyświetlenia