Joanna Kulig wystąpi w filmie „Knox Goes Away” u boku Al Pacino

Date:

Joanna Kulig z powodzeniem kontynuuje swoją karierę w Hollywood, do której drzwi otworzył jej sukces „Zimnej wojny”. Aktorka skończyła właśnie kręcić zdjęcia do nowej produkcji w reżyserii Michaela Keatona. W filmie „Knox Goes Away” Kulig wystąpi u boku Al Pacino.

Joanna Kulig wystąpi w filmie Michaela Keatona

Michael Keaton to amerykański aktor, którego możecie kojarzyć z takich filmów jak „Sok z żuka”, „Batman”, „Birdman”, „McImperium”, czy „Spotlight”. Keaton zajmuje się również reżyserowaniem. W nadchodzącej produkcji „Knox Goes Away” aktor zarówno zagrał główną rolę, jak i wyreżyserował całą historię. W jednej z ról obsadził polską aktorkę Joannę Kulig.

Joanna Kulig zagra u boku legendarnego Al Pacino i wielu innych gwiazd Hollywood

Joanna Kulig to polska aktorka, którą możecie kojarzyć z nominowanej do Oscara „Zimnej wojny”, miniserialu Amazon Prime „The Eddy”, serialu „O mnie się nie martw”, czy świątecznej komedii „Miłość jest wszystkim”.

Joanna Kulig zagra w najnowszym filmie w reżyserii Michaela Keatona u boku Al Pacino, samego Michaela Keatona, Jamesa Marsdena i Marcii Gay Harden.

O czym będzie „Knox Goes Away”?

Film „Knox Goes Away” opowie o zabójcy kontraktowym, u którego zdiagnozowano szybko postępującą postać demencji, który dostanie szansę odkupienie swoich winy, ratując życie dorosłego syna, z którym był w separacji.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...