Johnny Depp reżyserem filmu z polskim akcentem. Wiemy, o czym opowie i kto jest w obsadzie

0
108
Johnny Depp w "Piratach z Karaibów" (foto: Twitter)

Johnny Depp wyreżyseruje film o włoskim malarzu Modiglianim na podstawie scenariusza polskich scenarzystów, Jerzego i Mary Kromolowskich. To drugi raz, kiedy Johnny Depp będzie reżyserować pełnometrażowy film. Zdradzamy, kogo zobaczymy w obsadzie.

Johnny Depp wraca do reżyserowania po tym, jak pod koniec lat 90. zrealizował swój reżyserski debiut „Odważny” z Marlonem Brando w obsadzie. Tym razem opowie o 48 godzinach z życia włoskiego malarza i rzeźbiarza, Modiglianiego.

Film będzie kroniką życia włoskiego artysty w ciągu burzliwych i pełnych wydarzeń 48 godzin, podczas których ucieka on przed policją przez ulice i bary rozdartego wojną Paryża. Producentem filmu jest Barry Navidi. „To migawka z życia Modiglianiego, która daje nam wgląd w jego zmagania jako artysty cierpiącego na brak uznania oraz projekt, który Al i ja realizowaliśmy od wielu lat” — powiedział Navidi.

Al, którego wspomina w swojej wypowiedzi Navidi, to Al Pacino. Tak, jednym z członków obsady jest Al Pacino. W filmie zobaczymy też włoską gwiazdę Riccardo Scamarcio i zdobywcę nagrody Cezara Pierre’a Niney. Zdjęcia mają się rozpocząć jesienią w Budapeszcie.

-Jestem niezwykle zaszczycony i szczerze wzruszony, że mogę przenieść na ekran sagę o życiu Amadeo Modiglianiego. Jego historia jest pełna trudności, ale zakończyła się wielkim triumfem – to uniwersalna, ludzka opowieść, z którą każdy z nas może się zidentyfikować.- mówił Johnny Depp w oświadczeniu.

CZYTAJ: Cóka Romana Polańskiego zagra legendarną agentkę. Kim jest Morgane Polański?

CZYTAJ: Daje wypożyczonemu zawodnikowi United krystalicznie czysty sygnał o dalszej drodze

Brak postów do wyświetlenia