Powstał serial dokumentalny o Bartoszu Zmarzliku. Obecnie najlepszym żużlowcu świata!

0
199
Polski żużlowiec, kilkukrotny mistrz świata, Bartosz Zmarzlik (foto: TVN)

Bartosz Zmarzlik to 28-letni żużlowiec z Polski i trzykrotny indywidualny mistrz świata. Właśnie doczekał się własnego dokumentu. Serial „Bartosz Zmarzlik. Ścigając marzenia” jest już dostępny w Eurosport Extra w player.pl i na TTV.

Bartosz Zmarzlik to aktualny mistrz świata w żużlu, który swój tytuł wywalczył aż trzy razy. Pierwszy tytuł indywidualny mistrz świata zdobył w 2019 roku. Później w 2020 i 2022 roku. Sięgając po pierwszy z nich, został trzecim Polakiem,  Jerzym Szczakielu i Tomaszu Gollobie, który wywalczył tytuł indywidualnego mistrza świata. W 2020 stał się trzecim żużlowcem w historii cyklu Grand Prix – po Tonym Rickardssonie i Nickim Pedersenie – i dziesiątym w historii indywidualnych mistrzostw świata, który obronił ten tytuł.

Sylwetkę Bartosza Zmarzlika postanowił przybliżyć Eurosport. Trzy odcinki serialu dokumentalnego „Bartosz Zmarzlik. Ścigając marzenia” można już teraz obejrzeć w Eurosport Extra w player.pl. Produkcja puszczana jest również w TTV. To prawdziwa gratka dla fanów żużlu, ale i sportu w ogóle, ponieważ w dokumencie wypowiadają się Anita Włodarczyk, Marcin Gortat, czy Sławomir Peszko.

CZYTAJ: Cóka Romana Polańskiego zagra legendarną agentkę. Kim jest Morgane Polański?

CZYTAJ: Daje wypożyczonemu zawodnikowi United krystalicznie czysty sygnał o dalszej drodze

Brak postów do wyświetlenia