Cóka Romana Polańskiego zagra legendarną agentkę. Kim jest Morgane Polański?

0
209
Morgane Polańśki (foto: radio zet)

Córka Romana Polańskiego wcieli się w legendarną agentkę wywiadu, Krystynę Skarbek. Zdjęcia do thrillera szpiegowskiego trwają we Francji. Morgane Polański zagra u boku Malcolma McDowella i Agaty Kuleszy. To nie pierwsza duża rola Polański. Oto kim jest Morgane Polański.

Morgane Polański to polsko-francuska aktorka i reżyserka. Urodzona we Francji. Długo wyczekiwane dziecko Romana Polańskiego i jego żony, francuskiej aktorki, Emmanuelle Seigner, które przyszło na świat, kiedy legendarny Polański miał 60 lat.

Morgane Polański zakochała się w filmie na planach zdjęciowych swojego ojca. Debiutowała rolą epizodyczną w „Pianiście”, oscarowym obrazie Romana Polańskiego. W wywiadach przyznaje, że od zawsze chciała być aktorką. Nic dziwnego. Aktorstwo i film ma w genach po rodzicach. Pierwszą większą rolą Morgane Polański był agaż w serialu „Wikingowie”, gdzie wcieliła się w córkę króla Karola II Łysego. Ostatnio wystąpiła u słynnego Wesa Andersona w „Kurierze francuskim z Liberty, Kansas Evening Sun”. Grała tu u boku takich gwiazd jak Benicio del Toro, Adrien Brody, Timothée Chalamet i Owen Wilson.

Nadchodzącą produkcją, w której zagra Morgane Polański jest francuski thriller szpiegowski o legendarnej agentce wywiadu, Krystynie Skarbek. Kobieta była ponoć kochanką Iana Fleminga, autora ksiażek o Jamesie Bondzie, który miał użyć jej wizerunku do stworzenia postaci Vesper Lynd, wielkiej miłości Bonda, która zginęła, przez co 007 zamknął serce na miłość.

CZYTAJ: Robert De Niro został po raz siódmy ojcem!

CZYTAJ: Iga Świątek bije rekord legendarnej Sereny Williams!

Brak postów do wyświetlenia