Robert De Niro został po raz siódmy ojcem!

0
94
Robert De Niro (foto: Glamour)

Robert De Niro to legenda Hollywood. 79-latek nie odczuwa jednak swojego wieku. Najlepiej dowodzi temu informacja, która właśnie obiegła media. Robert De Niro został po raz siódmy ojcem. Kto jest matką dziecka?

Robert De Niro doczekał się kolejnego potomka. Aktor podzielił się dobrą nowiną w wywiadzie dla Entertainment Tonight Canada.

-W rzeczywistości mam ich siedmioro. Właśnie urodziło mi się dziecko.- powiedział Robert De Niro korygując dziennikarkę Brittnee Blair kiedy ta wspomniała o szóstce pociech aktora.

Na ten moment nie jest znana płeć i imię dziecka. Aktor nie zdradził również, kto jest matką noworodka. De Niro opowiedział za to o tym, jakim jest ojcem.

-Nie lubię, gdy muszę ustanawiać zasady i tym podobne rzeczy. Ale czasami po prostu nie ma wyboru. I myślę, że każdy rodzic powiedziałby to samo. Zawsze chcesz zrobić coś dobrego dla dzieci i dać im kredyt zaufania, ale czasami nie możesz. Moje dzieci czasem się ze mną nie zgadzają, ale szanują mnie. Moja córka, która ma 11 lat, czasami daje mi popalić, a ja się z nią kłócę. Uwielbiam ją, ale wiesz, jak jest. A teraz moje najmłodsze, sprawi, że będzie tego jeszcze więcej. Ale tak to już jest.- powiedział De Niro w rozmowie z Brittnee Blair.

Gratulujemy świeżo upieczonemu ojcu!

CZYTAJ: To już pewne. Emma Raducanu wycofuje się

CZYTAJ: Zagraj w filmie u boku Jessego Eisenberga! Wystarczy jeden mail!

Brak postów do wyświetlenia