Zagraj w filmie u boku Jessego Eisenberga! Wystarczy jeden mail!

0
99
Jesse Eisenberg (foto: Getty Images)

Amerykański aktor nominowany w 2010 roku do Oscara, Jesse Eisenberg, kręci w Polsce film i szuka statystów. Twoje marzenie o grze z gwiazdami Hollywood może się więc spełnić. Wystarczy, że wyślesz jedną wiadomość mailową.

Jesse Eisenberg to amerykański aktor żydowskiego pochodzenia. Choć urodził się w Nowym Jorku, jego korzeni należy szukać w Polsce. To dlatego nadchodząca produkcja Eisenberga, w której wystąpi jednakowo w roli aktora i reżysera, jest częściowo umiejscowiona w Polsce, a jeden z bohaterów odkrywa swoje polskie korzenie. Prace nad filmem rozpoczną się pod koniec maja i potrwają do końca czerwca. W rolach głównych wystąpi Jesse Eisenberg i Kieran Culkin, znany m.in. z serialu „Sukcesja”. W związku z produkcją Eisenberg szuka statystów. Chcesz być jednym z nich? Wystarczy, że zrobisz to, co piszemy poniżej.

Rusza nabór osób, chcących wystąpić w roli statystów. Poszukiwani są zarówno mężczyźni, kobiety jak i dzieci. Aby zgłosić swoją kandydaturę, wystarczy wysłać mail z tytułem BAZA, zawierający imię, nazwisko, wiek oraz fotografię twarzy i sylwetki na adres film@sceneria.com.pl. Do produkcji zaangażowanych ma zostać kilkaset osób. Statyści będą odgrywać role przechodniów, turystów oraz gości w restauracjach. Zgłoszenia są przyjmowane do rozpoczęcia zdjęć, czyli do końca maja. Statyści będą mieli zapewnione wynagrodzenie.

CZYTAJ: Najlepsze stylizacje z koronacji Króla Karola III

CZYTAJ: To już pewne. Emma Raducanu wycofuje się

Brak postów do wyświetlenia