Vodylla. Co oferuje nowa platforma streamingowa w Polsce?

0
106
Vodylla (foto: ppe.pl)

W Polsce uruchomiono właśnie nową platformę streamingową. Vodylla to idealna propozycja dla tych, którzy poszukują prawdy i uwielbiają filmy dokumentalne.

Vodylla to nowa platforma streamingowa na polskim rynku dedykowana fanom dokumentu. Skierowana jest do tych, którzy interesują się polityką, historią, konfliktami zbrojnymi, misjami elitarnych sił specjalnych czy rywalizacją wywiadów, i co najważniejsze, poszukują prawdy. Vodylla pełna jest produkcji poświęconych obalaniu chociażby fake newsów.

Dostęp do platformy kosztuje 19,99 zł i podobnie jak na serwisach Netflix i Amazon Prime obowiązuje tu miesięczna subskrypcja, która jest z automatu przedłużana, chyba że użytkownik sam ówcześnie zrezygnuje z członkostwa.

-Vodylla jest platformą tematyczną, która nie konkuruje ze względu na swoją specjalizację z gigantami streamingu. Zbieramy w jednym miejscu w sieci świetne, legalne dokumenty od głównych światowych dystrybutorów, które zaspokajają potrzebę przeżywania autentycznych emocji. Udowadniamy, że film dokumentalny może być bardziej ekscytujący niż fabularny.- powiedział Przemysław Petryszyn z RDF Entertainment, właściciela Vodylli

Na ten moment Vodylla dysponuje 500 godzinami wyspecjalizowanego materiału. Na platformie dostępne są teraz takie dokumenty jak nominowany do Oscara dokument „Cartel Land” o ludziach przy granicy amerykańsko-meksykańskiej, którzy walczą z brutalnym kartelem narkotykowym lub „Neavy Seals. Prawdziwa historia” pokazujący działania tej elitarnej jednostki od plaż Normandii po Irak i Afganistan. 

CZYTAJ: To już pewne. Emma Raducanu wycofuje się

CZYTAJ: Zagraj w filmie u boku Jessego Eisenberga! Wystarczy jeden mail!

Brak postów do wyświetlenia