Johnny Depp skomentował bojkot Hollywood

0
107
Johnny Depp (naTemat)

Johnny Depp jest jedną z głównych gwiazd trwającego obecnie festiwalu filmowego w Cannes. To pierwsze publiczne wystąpienie aktora od czasu jego głośnej batalii sądowej z byłą żoną, Amber Heard. Podczas konferencji prasowej promującej nowy film Deppa, aktor został zapytany, czy czuł się bojkotowany przez Hollywood w związku z rozprawą Depp-Heard.

Przez lata Johnny Depp pozostawał wierny jednej kobiecie. Serce amerykańskiego bożyszcza kobiet skradła francuska artystka Vanessa Paradise. Aktor i piosenkarka założyli rodzinę, wychowali wspólnie dzieci i wiedli spokojne życie we Francji, z dala od hollywoodzkiego zgiełku. Wszystko zmieniło się kiedy Johnny Depp poznał aktorkę Amber Heard.

Związek Johnny’ego Deppa i Amber Heard nie przetrwał próby czasu. Para przeżyła bardzo publiczne rozstanie i głośny rozwód. Później Amber Heard napisała artykuł, w którym oskarżyła byłego męża o przemoc. Byli kochankowie poszli do sądu. Publicznie transmitowany proces pełen prania brudów byłej pary zakończył się zwycięsko dla Johnny’ego Deppa. Sąd uznał, że słowa napisane przez Heard były nieprawdziwe i zaszkodziły wizerunkowi Deppa.

Artykuł napisany przez Heard kosztował Johnny’ego Deppa utratę ról w słynnych „Piratach z Karaibów” i serii „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”. Hollywood wykluczyło aktora na 3 lata. Przez 3 lata Johnny Depp nie dostał żadnej głównej roli. Teraz legendarny aktor triumfuje. Oczyścił nazwisko, gra główną rolę w”Kochanicy króla”, a Cannes przywitało go z otwartymi ramionami. Na konferencji prasowej dziennikarze spytali się aktora o to, czy czuł się bojkotowany przez Hollywood po artykule Heard. Depp przyznał, że czuł się bojkotowany, ponieważ nie można inaczej nazwać posunięcia, jakim była prośba, aby zrezygnował z udziału w „Piratach z Karaibów” i w „Fantastycznych zwierzętach i jak je znaleźć. Dodał jednak po chwili, że nie czuje już tego, ponieważ przestał zwracać na to uwagę, jak i na samo Hollywood.

CZYTAJ: Nie żyje Helmut Berger. Aktor znany z „Ojca chrzestnego III” i „Dynastii”

CZYTAJ: Koniec jest bliski! Rafa Nadal wycofuje się z Roland Garros i podaje datę zakończenia kariery

Brak postów do wyświetlenia