Jonah Hill już tak nie wygląda. Zobacz niesamowitą metamorfozę aktora

0
79
Jonah Hill (Kultura - Gazeta)

Jonah Hill to znany hollywoodzki aktor, który od lat zmagał się z samoakceptacją i nadwagą. Odkąd zaczął pracować ze słynnym psychoterapeutą Philem Stutzem, zmienia się nie do poznania. Ostatnio paparazzi przyłapali Hilla szczupłego i wysportowanego, jak nigdy. Musisz zobaczyć tę niesamowitą metamorfozę.

Jonah Hill wygląda obecnie zupełnie nie do poznania! Paparazzi przypali go na zakupach w Malibu. Aktor był szczupły, jak nigdy przedtem. Zauważono również, że zmienił fryzurę. Zamiast ciemnych blond loków lub platynowego blondu, ma nieco dłuższe loki w kolorze wpadającym w siwy i długą, gęstą rudawą brodę.

Po tym, jak Hill został zauważony w Malibu, a zdjęcia obiegły internet, fani oszaleli na punkcie jego nowego wyglądu. Niektórzy porównali go do legendarnego Toma Hanksa. Jeden napisał: „Dlaczego wygląda jak Tom Hanks w Castaway: Poza światem?”.

Nowy wygląd aktora może świadczyć o dobrym działaniu jego terapii z psychoterapeutą Philem Stutzem. Hill w przeszłości wspominał, że miał problemy z nadwagą i nadmiernym jedzeniem ze względu na brak samoakceptacji. Odkąd zaczął pracować z Stutzem, zmienił się. Otwarcie mówi o swojej drodze do miłości do samego siebie, a jego dobre samopoczucie uwidacznia się chociażby w poprawiającym się z miesiąca na miesiąc wyglądzie.

Jak Wam podoba się nowy Jonah Hill?

foto: dailystar

CZYTAJ: Próbował oszukać sędziego. Teraz zapłaci prawie tyle, ile zarobił w 2023 roku

CZYTAJ: Robert Karaś na dobrej drodze do pobicia rekordu 10-krotnego Ironmana

Brak postów do wyświetlenia