Julia Roberts odchodzi na aktorską emeryturę?

0
61
Julia Roberts (Twitter)

Julia Robert to aktorka znana chociażby z „Pretty Woman” i „Jedz, módl się, kochaj”. Od lat utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych gwiazd kina. Te czasy mają jednak iść ku końcowi, ponieważ zagraniczne media podają, że aktorka rozważa przejście na emeryturę.

Będąc jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek ostatnich dwudziestu lat, Julia Roberts otwarcie przyznaje, że woli spędzać czas z dala od kina ze swoją najbliższą rodziną. Według doniesień amerykańskich mediów aktorka chce to teraz robić na „pełny etat”. To oznacza, że rozważa zakończenie kariery.

Radar Online informuje, że Julia Roberts ma namawiać męża do przeprowadzki na stałe do ich kamienicy i zakończenie karier zawodowych. Aktorka chce opuścić na dobre Hollywood, skupić się na innych aspektach swojego życia, pozostałych zobowiązaniach, podróżować i latać z rodziną na mecze Manchester United.

Julia Robert jest w związku małżeńskim od 2002 roku. Wspólnie z mężem doczekała się trójki dzieci – bliźniąt Hazel i Phinnaeus oraz chłopca Henry’ego.

CZYTAJ: „Barbie” najbardziej dochodowym filmem 2023 roku w Ameryce Północnej

CZYTAJ: Iga Świątek niezadowolona z tego jak przedstawił ją Netflix

Brak postów do wyświetlenia