Kanye West i jego żona dostali dożywotni zakaz korzystania z włoskich gondoli. Wszystko przez jedno zdjęcie

0
631
Kanye West i Bianca Censori (story.hr)

Od kilku lat Kanye West wzbudza większe kontrowersje swoim życiem osobistym niż muzyką. Niedawno przechodził bardzo publiczne rozstanie i rozwód z Kim Kardashian. Teraz wywołuje kontrowersje u boku swojej nowej żony Bianki. Para dostała właśnie dożywotni zakaz wstępu na włoskie gondole. Dlaczego? Tłumaczymy.

W 2014 roku Kanye West poślubił Kim Kardashian. Niestety para nie przetrwała próby czasu i być może kilku bardzo publicznych upokorzeń rodziny Kardashian przez Westa. Małżeństwo skończyło się rozwodem, który został sfinalizowano w pierwszych miesiącach tego roku. Zaledwie kilka miesięcy później West znów wziął ślub. Jego wybranką została Bianka, młoda kobieta, która jest dyrektorką jednego z departamentów Yezzy, należącego do Westa. Od tej pory para wzbudza niekiedy szeroko komentowane kontrowersje.

Kanye West i Bianka zaskakują swoimi stylizacjami i otwartością w okazywaniu sobie uczuć w miejscach publicznych. W ostatnich dniach przysporzyło im to nieoczekiwanych problemów. Para od kilku tygodni przebywa we Włoszech. Rozpisują się o tym portale plotkarskie ze względu na kontrowersyjne wybory modowe Bianki. Kobietę sfotografowano przechadzającą się po włoskich ulicach w całkowicie prześwitującym kombinezonie, bez bielizny. Do zdecydowanie większej kontrowersji z udziałem Westa i Bianki doszło w ostatnich dniach w Wenecji.

Podczas pobytu w Wenecji West i Bianka poruszali się gondolami, jak większość zebranych tam gwiazd, które gościły na rozpoczętym 30 sierpnia weneckim festiwalu filmowym. To był jednak ostatni raz kiedy para skorzystała z tego środka transportu. Firma zajmująca się weneckimi gondolami wydała oświadczenie, w którym dożywotnio zakazuje Westowi i Biance użytkowania ich łódek. Wszystko przez zdjęcie, jakie zrobiono Westowi, kiedy był na jednej z gondoli. Paparazzi uchwycili Westa z opuszczonymi spodniami i pokazującego gołe pośladki. Niektóre media doszukują się w opublikowanych fotografiach czynności seksualnych, ale nie ma zdjęcia, które faktycznie ukazywałoby Westa i Biankę w intymnej sytuacji. Mimo to firma operująca gondolami postanowiła zakazać Westowi i Biance dożywotniego stosowania ich środków transportu.

CZYTAJ: Brighton wypożyczył napastnika Hiszpanii z Barcelony w Deadline Day
CZYTAJ: Manchester United podpisze kontrakt z pomocnikiem Fiorentiny

Brak postów do wyświetlenia