Kavi Sharma jako pierwsza Południowoazjatycka „Dziewczyna Roku” American Girl

0
85

Najnowsza „Girl of the Year” American Girl to odważna tancerka i piosenkarka kochająca Broadway – a także pierwsza w historii główna bohaterka z Azji Południowej.

Kavika Sharma, w skrócie Kavi, została ogłoszona w czwartek jako „Dziewczyna roku 2023” American Girl. W przeciwieństwie do innych lalek American Girl, lalki „Girl of the Year” są oparte na współczesnych postaciach ze współczesnymi historiami, a nie na tych opartych na historii Ameryki.

Według American Girl Kavi mieszka w Metuchen w stanie New Jersey. Z miasta można łatwo dojechać pociągiem do Nowego Jorku, gdzie odbywają się wszystkie jej ulubione przedstawienia na Broadwayu. Jej rodzina praktykuje hinduizm – przedstawiony w dołączonej do lalki książeczce, napisanej przez Varshę Bajaj, autorkę bestsellerów New York Timesa, autorkę wielu powieści dla uczniów szkół średnich i dla dzieci.

https://images.indianexpress.com/2022/12/kavi-sharma-1200.jpg

„Myślę, że dziewczęta i kobiety z Azji Południowej w każdym wieku poczują się zauważone, włączone i reprezentowane” – powiedział Bajaj w oświadczeniu. „Małe dziewczynki przyjmą ją z radością, podczas gdy starsze kobiety mogą postrzegać ją jako prezent dla młodszych siebie. Mam nadzieję, że wszystkie dzieci przyjmą Kavi jako przyjaciela i pokochają jej historię”.

W ukłonie w stronę swojej najnowszej postaci, American Girl powiedział, że przekaże 25 000 dolarów na sfinansowanie pełnych i częściowych stypendiów dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat, uczestniczących w letnich programach Camp Broadway w Nowym Jorku.

Lalka Kavi Sharma plus książka kosztuje 115 dolarów, a inne akcesoria są również dostępne w sprzedaży.

Brak postów do wyświetlenia