Date:

Najnowsza „Girl of the Year” American Girl to odważna tancerka i piosenkarka kochająca Broadway – a także pierwsza w historii główna bohaterka z Azji Południowej.

Kavika Sharma, w skrócie Kavi, została ogłoszona w czwartek jako „Dziewczyna roku 2023” American Girl. W przeciwieństwie do innych lalek American Girl, lalki „Girl of the Year” są oparte na współczesnych postaciach ze współczesnymi historiami, a nie na tych opartych na historii Ameryki.

Według American Girl Kavi mieszka w Metuchen w stanie New Jersey. Z miasta można łatwo dojechać pociągiem do Nowego Jorku, gdzie odbywają się wszystkie jej ulubione przedstawienia na Broadwayu. Jej rodzina praktykuje hinduizm – przedstawiony w dołączonej do lalki książeczce, napisanej przez Varshę Bajaj, autorkę bestsellerów New York Timesa, autorkę wielu powieści dla uczniów szkół średnich i dla dzieci.

https://images.indianexpress.com/2022/12/kavi-sharma-1200.jpg

„Myślę, że dziewczęta i kobiety z Azji Południowej w każdym wieku poczują się zauważone, włączone i reprezentowane” – powiedział Bajaj w oświadczeniu. „Małe dziewczynki przyjmą ją z radością, podczas gdy starsze kobiety mogą postrzegać ją jako prezent dla młodszych siebie. Mam nadzieję, że wszystkie dzieci przyjmą Kavi jako przyjaciela i pokochają jej historię”.

W ukłonie w stronę swojej najnowszej postaci, American Girl powiedział, że przekaże 25 000 dolarów na sfinansowanie pełnych i częściowych stypendiów dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat, uczestniczących w letnich programach Camp Broadway w Nowym Jorku.

Lalka Kavi Sharma plus książka kosztuje 115 dolarów, a inne akcesoria są również dostępne w sprzedaży.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...