Kawa z bananem? Pycha! Sprawdźcie sami w ENJOY kawiarnia!

0
810

Kawa z bananem? Czemu nie! Właśnie takiej kawy napijecie się w ENJOY kawiarnia. Wrocławski lokal to prawdziwa gratka dla smakoszy kawy, poszukiwaczy nowych smaków i miłośników banana.

Bananowy zawrót w głowie w ENJOY kawiarni

ENJOY kawiarnia to nowe miejsce na wrocławskiej mapie kawiarni. Lokal, który niedawno otworzył się przy ul. Jedności Narodowej 55/57 to istne królestwo banana. Banan jest tutaj motywem przewodnim. Znajdziecie go na ścianach i na kubeczkach, a przede wszystkim w kawie i w kakao. Jeśli więc jesteście gotowi na bananowy zawrót głowy to koniecznie odwiedźcie wrocławską ENJOY kawiarnię i spróbujcie kawę z napojem bananowym.

Dlaczego warto dodać banana do kawy?

Oprócz walorów smakowych, banana warto dodać do kawy ze względu na jego prozdrowotne właściwości!

Banan to bardzo pożywny owoc, który dostarcza nam dużo energii. Wypicie kawy z bananem może być więc dobrym pomysłem na drugie śniadanie. Banan to źródło żelaza, które może zmniejszyć ryzyko wystąpienia anemii. Zawarty w bananie błonnik i skrobia wspomagają procesy trawienne. Banan obniża też poziom stresu ze względu na tryptofan, który odpowiada za produkcję serotoniny, czyli hormonu szczęścia, i magnez, który wspiera pracę układu nerwowego.

Przekonajcie się sami próbując kawy z bananem w ENJOY kawiarnia. Życzymy przebananowej kawy!

Brak postów do wyświetlenia